2733
2739
عنوان

اعصابم از شوهرم بهم ریخته...😔

346 بازدید | 15 پست

من خیلی حساسم شب ک دیر امد خونه و یه قول مهم داده بود ک زد زیرش و واقعااااا باعصاب داغون خوابیدم.صبح پاشدم کارد رو تو سفره جا گذاشته سفره پاره شده.دو روزه میگم پنیر بگیریادش رفته تخم مرغ ابپز درست کرده نخورده رفته بیرون منم دوست ندارم وقتیم سرد شدخودش دیگ نمیخوره😒 باید بندازم اصرافه😕رفتم تو حیاط لباسایی ک مال مهمونیه پوشیده رفته بیرون گذاشته تو حیاط اصلاااااا مواظب رخت ولباساش تواین گرونی نیست😔خیلی بیفکریای دیگ ...خیلی عصبیم استرس زایمانمو دارم اینم اینجوری میکنه هیچ انرژی دیگ برای کارای خونه ندارم از بس بهم ریختم😔

هورمونات بهم ریخته گلی

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
چرا خودتو اذیت میکنی اینقدر حساس نباش اینا چیزای کوچیکیه احتمالا هم از قصد نکرده دیگه

😔اون قول چی.؟ میدونه من حساسم و بازم انجام داده.یا لباسا ک صد بارگفتمممم نپوش اونم نیامده بندازه توو سبدحموم ک بشورم یا تو کمد بزاره

عزیزم حساس شدی

منم بعضی وقتا اینجوری میشم. هی چیزای کوچیک رو هم پیش میاد اعصاب آدمو خرد میکنه. یکم بشین به چیزی فکر نکن. موزیک بذار واسه خودت درونتو آروم کن. با خودت بگو اونم شرایطش این شده. کار پیش اومده مجبور شده زود بره تخم مرغ نتونسته بخوره. مثبت نگاه کن

بعدا هم با زبون خوش بدون قهر و دعوا همین حرفا رو بهش بگو. که بیشتر حواسشو جمع کنه. لباساشو مراقبت کنه. غذا اسراف نشه و این حرفا. حتما بگو بهش که نمونه رو دلت ولی با لحن خوب و با ارامش

من عادتی ک دارم تو دلم نگه نمیدارم بهش میگم ولی کو گوش شنوا

خب پس بزن به بیخیالی

ولش کن جای اینکه اعصاب خودتو خرد کنی

لباساش خراب شه، بشه. خودش مجبوره بخره باز

مادری نکن براش. ولش کن. یکم سخته میدونم ولی یکم تمرین کنی میشه. اعصاب خودتم اروم میشه دیگه

خب پس بزن به بیخیالی ولش کن جای اینکه اعصاب خودتو خرد کنی لباساش خراب شه، بشه. خودش مجبوره بخره با ...

میدونی دلم میسوزه من برای اون همه کاری میکنم از خودم حتی میگذرم من خونه بابام کم و کسر نداشتم الان بخاطرش ک نخواد ۱۰ ملیون پول نده ب بیمارستان خصوصی برای سزارین حاضر شدم برم بیمارستان دولتی اونم احتمال زیاد طبیعی...😔چرا اون این کارای کوچیک رو برای اعصاب من نمیکنه وقتی میدونه من انقد فشار رومه اینجا توشهر غریب ک هیچکس رو ندارم.دکترر بهم گفت باید استراحت کنی ولی من نرفتم خونه مامانم وایسادم تو تونم با بدبختی کارامو کردم ک این اقا اوارا نباشه انوخت...امروز میخاستم برم خونه مامانم تا چندوقت نیام اصا

میدونی دلم میسوزه من برای اون همه کاری میکنم از خودم حتی میگذرم من خونه بابام کم و کسر نداشتم الان ب ...

عزیزم حساس شدی به خاطر بارداری

بعضی مردا بی فکرن دیگه متاسفانه. خیلی هم نمیشه کاریش کرد. تو این سن و سال سخته تغییر آدما

2706