2737
2739
عنوان

شوهرم نمباد خربد عروسی بخاطر کارش

258 بازدید | 22 پست

بچه ها شوهرم مغازه داره ، بعد حالا بماند که تو تایپیک قبل گفتم از وقتی همه چیز گرون شده و بورسم شکست خورد و پولش رفت ، خسیس شده یکم،  حالا برای خریدهایی مثل اینه شمعدون بهم پول داده میگه خودت برو بخر با مامان بابات ، مثلا میگه اینه شمعدون رو برو بخر من میبینی درگیر مغازه ام از ۹ صبح تا ۱۰ شب    چه فرقی داره با من بری یا مامانت ، مهم اینه تو خوشت بیاد و انتخاب کنی ، اصلا قانع هم نمیشه مغازه رو ببنده ، منم میگم خب شگون نداره تنها برم خرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتررر

سر حوصله با مامانت برو خريد اوني كه دوست داري بخر كييييف كن. 

خواهر من با شوهرو خواهرشوهرو و.. يه هييت هميشه ميفتاد دنبالش هر كي يه نظر ميداد كج سليقه ها

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
2731
شوهرمن کلا خرید عروسی نکرد عروسیم نگرفت . این شد عقده تو دلم . بازم خداروشکر کن بهت پول داده بری خری ...

نترس اینم دنبال راهه سرویس رو بپیچونه .. عروسی هم خودس میگه بگیریم وایسیم کرونا تموم شع اما من نمیخوام دیگه تو این شرایط گرونی عروسی بگیزم ، لباس عروس و داماد اتلیه و شام خانوادگی

خیلی بده آدم مغازشو ببنده واقعا الان هم با این وضعیت اقتصادی افتضاح مغازه ببنده از کجا پول دربیاره ب ...

پس یعنی بد نیست و رو مخش نرم ، کل دعوای ما سر همیناست که اون مغازه رو نمیبنده

2738
یعنی بد نیست، ؟؟

نه گلم    چ بدی یی

برو خرید کنید 

اتفاقا اگه شوهرت باهات باشه عجله میکنه که زود باش  زود باش ، یه چیزی بخر تا زود برگردم مغازه..ولی با مادرتون راحت و با آرامش خرید کنید گلم

نه بد نیست  مبارکت باشه

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹
نترس اینم دنبال راهه سرویس رو بپیچونه .. عروسی هم خودس میگه بگیریم وایسیم کرونا تموم شع اما من نمیخو ...

والا من توصیم به همه ی مجرداس که ازدواج نکنن.🤣مردا کلا جنسشون ناجوره

پس یعنی بد نیست و رو مخش نرم ، کل دعوای ما سر همیناست که اون مغازه رو نمیبنده

من قبلا تو مغازه بودم  هر وقت که به خاطر یه سری کارها مجبور میشدیم  ببندیم کلی ضرر میکردیم و آخر ماه کلی کم میاوردیم

هیچ اشکالی نداره تنهایی یا با خانواده خودتون برید

2706