2737
2734
عنوان

جهان پس از مرگ

323 بازدید | 40 پست

تا حالا بهش فک کردین اینکه چه اتفاقی میوفته؟اصلا اعتقاد دارین یا نه؟به اینکه چطوری یه روزی از این دنیا برین ؟شما رو نمی ترسونه؟اصلا ترسی دارین؟کلا چه احساسی دارین؟

من نمی ترسم مردن حقه کسی که به خودش مطمعن باشه هیچ ترسی از مرگ نداره من به این اعتقاد دارم 

کلا اگه اطلاعاتی باشه در این مورد خوش حالم که بشنوم در مورد جهان آخرت ...

و خدایی که بع شدت کافیست🌷❤🤗

برنامه زندگی پس از زندگی چقدر قشنگ بود اره من اعتقاد دارم از ته قلبم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب آنسوی مرگ رو بگیر بخون

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
2731

قطعا وجود داره..حساب و کتابی هم هس.بهشت و جهنمی هم هس..اما من میترسم چون واجبات و انجام ندادم و گناه بسیاار دارم

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

ترسی ندارم 

ادم مذهبی ام  نیستم اما خب یسری اعتقادات برا خودم دارم 

فقط تو زندگیم میگم اگ کاری کردم ک باید سزاشو ببینم میبینم چون من میدونستم کارم تاوان دارع و انجامش دادم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من میترسم از مرگ 

واقعا عزیزم اگه الان به فکر اون دنیات باشی هیچ ترسی نداره اون دنیا اونقدر خوبه که تو تصور ما نمی گنجه میتونی یکم در موردش مطالعه کنی💙

2738

من قبلا میترسیدم.یه کانال بود رفتم درباره کسایی که برای لحظاتی رفتن اون دنیا و اومدن رو خوندم نگرشم به اون دنیا عوض شد.اول فکر میکردم تو قبر تنها میمونم بعد دیدم اون دنیا بعد دیگه ایه .کلا تو جهان دیگه ای میریم و سطح شعورمون خیلی میره بالا

کانال دو ندارم وگرنه میزاشتم

قطعا وجود داره..حساب و کتابی هم هس.بهشت و جهنمی هم هس..اما من میترسم چون واجبات و انجام ندادم و گناه ...

اره دیگه واقعا کسی که گناه زیادی کرده باید ترسی داشته باشه از اون دنیا چون جوابشو میگیره حتما 

2706