2737
2734
آره عزیزم مواظب باشی چرا ک ن... ی دختر خوشگل و ناز حس میکنم توراهه

در مورد من میگی هرچی حس میکنی ..حالم خوب نیست 

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
در مورد من میگی هرچی حس میکنی ..حالم خوب نیست 

حسم اینه که خیلی مهربونی و درحق اطرافیانت زایدی لطف میکنی ی جورایی خودتو وقف عزیزانت کردی ولی اونطوری ک باید و شاید حس مثبت از طرفشون نگرفتی و دلت شکسته. باید ی کم برای خودت ارزش قائل شی مطمئنم اگه قدر خودت رو بدونی حال دلت خوب میشه عزیز دلم

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حست درموردم چیه؟

ی خانم با اعتقادات تقریبا بالا میشه گف مذهبی. ی مادر نمونه ک زندگیش وقف بچه هاشه. از زندگیت راضیی ولی ی وقتایی دلت از گوشه کنایه ها میگیره ولی از اونجایی ک زن قوی و جسوری هستی با اراده ادامه میدی و حس میکنم دلیل خوشی زندگیت همین اراده و مقاومت خودته

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅
من باردارم؟ رضا برمیگرده؟کِی؟

باردار نیستی اما آرزوش رو داری به وقتش باردار میشی وقتی مشکلات رفع بشه ی دختر ب دنیا میاری ک سنگ صبورت میشه. اون شخصی ک گفتی رو حس خوبی نمیگیرم ازش شاید به اینو زودیا نیاد ولی میاد... برمیگرده اونم درست زمانی ک توقعش رو نداری 

حسم اینه که خیلی مهربونی و درحق اطرافیانت زایدی لطف میکنی ی جورایی خودتو وقف عزیزانت کردی ولی اونطور ...

درسته ...کی نامزد میکنم شغلو‌مشخصاتش؟

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
2740
میشه حس شوهرم و نسبت بهم بگی

شوهرت دوستت داره خیلی هم دوستت داره ولی برون گرا نیست و سعی میکنه با کارای کوچولویی ک از دستش برمیاد علاقش رو ثابت کنه 

باردار نیستی اما آرزوش رو داری به وقتش باردار میشی وقتی مشکلات رفع بشه ی دختر ب دنیا میاری ک سنگ صبو ...

میشه ب منم بگی کی خو نه دار میشم کی زمین فریدون کنار فروش میره

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
باردار نیستی اما آرزوش رو داری به وقتش باردار میشی وقتی مشکلات رفع بشه ی دختر ب دنیا میاری ک سنگ صبو ...

عزیزم منو میگی کی ب عشقم میرسم چقدر طول میکشه اینده خوبی دارم؟

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
نمیاد ب نظرم لااقل به این زودیا نمیاد اگه همین روزا بیاد جنجال میشه

راجب ازدواجم هر چی به ذهنت میرسه بگو 

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙
جان من منو بگو برم     کِی نامزد میکنم ؟ با کی ؟ اون پسر کی هست خواهشا بگووووو

ی آقایی ک از نزدیکانته با قد بلند و پوست سفید موهای مشکی زاغ داره. مرد آروم و مهربونیه فقط ی کم غیرتی بازی درمیاره و گاهی شکاک بازی. زمانش هم نهایتا تا آخر بهمن یا اسفند عقد میکنی و چن ماه بعدشم عروسی