2737
2739
خخخخ حالا بزنه خواهر شوهرمم باردار باشه😅😅😅😅اخه اونم زمزمه اش داشت با جاریم🤣🤣🤣

قدیمیا میگن خوب نیس تو یه خانواده دوتا باهم باردارباشن یک خونریزی بکنید مثلا مرغی خروسی گوسفندی😂بعد به یک نیازمندهم بدید

🙏اللَّهُمَ صَلَّی عَلیٰ مُحمَّد وَآل مُحمَّد 🙏
اخه چرا با این حرفا ارزش دخترا رو میارید پایین؟؟؟؟؟؟ کسی که دختر داره لطف خدا شامل حالش شده، باید شک ...

منم دوس ندارمذاین حرفا رو. جفتشون نعمتن. صالح باشن سالم باشن جنسیت مهم نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قدیمیا میگن خوب نیس تو یه خانواده دوتا باهم باردارباشن یک خونریزی بکنید مثلا مرغی خروسی گوسفندی😂بعد ...

خواهر شوهرمم حامله شه گوسفند میکشیم. خودم که خیلی منتظر بودم

😅😅😅😅ولی ربط نداره شاید میخواستن حالا

نمیدونم شاید

ولی به خاطر حرف مردمم که شده اینا که ۴سال صبر کردند ۲ماه بیشتر صبر میکردند😁😁😁

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
2731

حالا مال منو گوش کن من جاریم خیلی حسوده بی نهایت خودشم همیشه میگه ما از وقتی ازدواج کردیم گفت من بچه سوم میخوام بیارم فقط برا اینکه بچه شما از چشم بیوفته من فک میکردم شوخی میکنه میخندیدم بهش 😄😄بعد من یه مدت خونه مامانم بودم باردار بودم اونم باردار شد 😄😄 ولی من به کسی نگفتم و بچم هم نموند و اون بچش به دنیا اومد حالا من باردارم انقد ناراحتع هی میگه چرا الان اوردی بچه من و نذاشتی رو بورس باشه 😂😂😂😂😂😂 نمیدونم اینارو واقعی میگه یا شوخی😂

امید زندگیم دوقلوهام😍 
منم دوس ندارمذاین حرفا رو. جفتشون نعمتن. صالح باشن سالم باشن جنسیت مهم نیس

دقیقا همینه، بدم میاد از اون مدل حرف زدنا ... پسر دار شدن!!!

ایشون اگه واقعا دوراندیش بودن میتونستن بگن، دعا میکنم فرزندت سالم و صالح باشه، فرزند جاریت هم همینطور. بگذریم 

ان شاءالله به سلامتی بغلتون بگیرین و رزق و برکت زندگیتون افزون شه🍁🍁💎💎

♥️💚💜فقط‌ تویی که میتونی خودتو نجات بدی💜💚♥️
2738
حالا مال منو گوش کن من جاریم خیلی حسوده بی نهایت خودشم همیشه میگه ما از وقتی ازدواج کردیم گفت من بچه ...

احتمالا شوخه😂😂😂 بگو تو یه چهارمی بیار از بورس دراد مال من

الحمدلله فقط خودم باردارم همه بچه هاشونو زاییدن  تموم شده الان همه توجها فقط ب منه😌😌😌😌

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2706