2737
2734
عنوان

مرجوع کردن دیجی کالا چطوریه؟؟؟؟

5616 بازدید | 21 پست

لطفا یکی وقت بذاره کمکم کنه انگار تا یک هفته ميشه مرجوع کرد منم وقت زیادی ندارم دو روز ديگه ميشه یک هفته

اسکرین میفرستم یا بفرستین بگين کجا برم ثبت کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زنگ بزن بهشون بگو این جوری تایم دقیقی رو بهتون میگن یا برید تو قسمت این سفارش داره بخش مرجوع کردن اون رو بزنن دلیلش هم بنویسید مرجوع کنید

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
2740
تو کدوم قسمت ميشه دقیقتر بگی؟

صبر کنید الان عکس میدم

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
فردا باید زنگ بزنم بعد خودشون میان میگیرن؟

24 ساعته جوابگو هستن

تو قسمت سفارشاتم بری زده مرجوعی انتخاب کن کالا تو بعد تاریخی که خونه هستی رو انتخاب کن میان ازت تحویل میگیرن پولش رو واریز میکنن برات

منم هفته پیش مرجوعی داشتم تماس گرفتم راهنماییم  کردن.عکس از جنس معیوب گرفتم ارسال کردم دو روز بعد تحویل گرفتن بعد از چند روز پولم را واریز کردن

بیش از حد خوبی نکن