2737
2739
عنوان

وزن بچه پنج، شش ساله رو چجوری بالا ببرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12755 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرروز بهش بستنی بده، کره بریز رو برنج و غذاهاش، سیب زمینی سرخ کرده و ماکارونی بده

تابستون، هر روز دوسه تا بستنی می‌خورد، سیل زمینی سرخ کرده هرروز بهش میدادم تا اینکه افتاد به جوش زدن رو صورتش ولی وزن نگرفت بازم 

غذاش خیلی کمه

خدایا کمکم کن...
2731
تابستون، هر روز دوسه تا بستنی می‌خورد، سیل زمینی سرخ کرده هرروز بهش میدادم تا اینکه افتاد به جوش زدن ...

پسر من کوچیک تر بود غذاش کم بود نمیخورد، ولی الان چند وقته خوب غذا میخوره زیادم میخوره ولی بازم لاغره

دوست عزیز شما بانظر دکتر قرص مولتی ویتامین بهش بده اشتهاش باز میشه من به پسرم دادم به خواهر شوهرم پی ...

چه قرصی؟ لطف میکنی اسمش رو بگی؟ 

آخه هممممه چی رو امتحان کردم اونم با نظر دکتر ش، اما فایده نداشته

خدایا کمکم کن...
2738
خانمها ببخشید شما که بچتون تو سن 6 سال هست دندون های آسیابیهای  بچه ها کی باید در بیاد دندون&nb ...

هر بچه ای فرق داره و از پنج سالگی هم دیدم که دندون آسیاب بچه ای دربیاد 

خدایا کمکم کن...
هر بچه ای فرق داره و از پنج سالگی هم دیدم که دندون آسیاب بچه ای دربیاد 

آخه تا حالا ندیده بودم  تازه چند روز پیش کمی دیدم بدش داغ شده احساس کردم سرما خورده خودش گفت دندونم درد میکنه نگاه کرد م متوجه شدم ‌میتر سیدم ببرمش دکتر به خاطر کرونا در ضمن دکتر ش بهم گفت روزی یه دونه تخم مرغ آب‌پز  بهش بده برا بدنش حتما لازم است چون تو رشد هستند 

زیاد، پنج کیلو کمبود وزن داره خواهر

سلام عزیزم تو یه تاپیکتون تقریبا دوسال پیش زده بودین که تو لباس زیر پسر سه سالتون ترشح سفید دیدین دکتر بردین ؟ علتشو فهمیدین؟ توراخدا جواب منو بدین منم پسرم سه سالشه دو سه بار تو لباس زیرش ترشح سفید مث رسوب سفید خشک شده دیدم 

2706