2737
2734
عنوان

حالم بده پانیک دارم

170 بازدید | 14 پست

سلام من به تازگی دوباره حملات پانیکم شروع شده فقطم بخاطر تنهایی تو خنه که میترسم بمونم میشم اینجوری کسی بوده اینجوری بوده باشه البته ۲ ساله دارم سرترالین میخورم بخاطر بعد زایمانم.اولش داشتم خوب شدم ولی ۱ هفتس دوباره برگشته تو روخدا اگه کسی میدونه کمکم کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه هم داری؟

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2738

وقتی حس میکنی فکرات داره ب سمت ترس و وحشت میره ب رویاهات فکر کن ب کارایی ک قراره شادت کنه....بخش زیادی از مقابله با این افکار جایگزین کردن فکره خیلی کمک میکنه اولش سخته کم کم یاد میگیری چ جوری فکرتو ببری سمت چیزای خوب و شاد

گلم حالتات چطوریه؟؟؟برادرزاده ام داشت حدود ۱ سال درگیرش بود از استرس و بی خوابی و ضعف براش پیش میومد الهی بمیرم چندبار خونه ما شد هیچ وقت یادم نمیره  😭😢ولی رفت سرکار خودش داروهاشو قطع کرد خداردشکر ۴ ماهه حمله نداشته خداکنه خوب بشه همش غصشو میخوریم بدجور انشالا شما هم خوب بشی خیلی استرس به خودت راه نده و سعی کن خوابت کافی باشه عزیزم انشالا دیگه نیاد سراغت

عدم تعادل و احساس جنون و اینام داشتی

نه نه 

اون حالت شیدایی که طرف خیلی روانی باشه اونطوری 

مثل شاخه های فرنی

اسکیزو فرنی و شیزوفرنی 

پانیک یه حمله است که وقتی میترسی بهت دست میده

مثلا یه تصادف سخت 

یا مثلا من موقع زلزله اینطور شدم چون کمد داشت میافتاد روم

2706