2733
2734

جانم من یک عدد حس ششمی هستم

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
جانم من یک عدد حس ششمی هستم

میگی منم بپرسم

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عشقم هنوزدودله؟

یه ذره شک داره

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
بپرس

من به خلیل میرسم 

بعد اون بگو بچه اولم حست میگه چی میشه

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2740
من به خلیل میرسم  بعد اون بگو بچه اولم حست میگه چی میشه

بله میرسی بچه اولت دختره

به چی؟

به تو به دوست داشتنت