2737
2734

سلام..واسه تیروید کم کار که روزی ی قرص مصرف میشه واسه کنترلش..الان آزمایش داده عدد تی آی اچ ۰/۲۱ شده که از رنج نرمال خارج شده.الان یعنی پرکار شده باید مصرف قرص رو کم کرد یا چی

سلام خانوم در مورد توده گالاکتوسل که دارین میخواستم راهنماییم کنید تورو خدا کمکم کنید 

جانم عزیزم..چقدر استرس داری نترس چیزی نیست من الان دو سال و نیمه دارم..رفتی دکتر عزیزم؟سونو شدی بهت گفتن گالاکتوسل؟دکترت بهت چی گفت؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانوم در مورد توده گالاکتوسل که دارین میخواستم راهنماییم کنید تورو خدا کمکم کنید 

الان تو شیر دهی هستین یا تموم شده؟اومدی یکم بگو چکار کردی بهت بگم 

2731

ببین نترس تو شیردهی بمن گفت یکم زمان میدم شاید خودش رفت اگه نرفت بیا با سرنگ واست بکشم خودش که از بین نرفت منم ترسیدم نرفتم بکشم تا همین چندماه پیش هیچ کاریش نکرده بودم دوباره رفتم پیشش بعد دو سال بهم ی دوره قرص داد گفت اینارو استفاده کن که بازم خوب نشدم بهم گفت بیا بیمارستان برات برش دارم که من نرفتم دکترم رو عوض کردم این دکتر گفت بیا واست با سرنگ خالی میکنم منم از همه جا خسته همون موقع گفتم انجام بده که مایع ژله ای شده بود کامل تخلیه نشد اون قسمت که با سرنگ کشید بیرون رو داد آزمایش که جواب آزمایش سالم بود گفت آزمایش مشکلی نداره پس نمی‌خواد الکی بری زیر عمل ولی ۶ ماه دیگه سونوگرافی بده ببینیم بزرگ نشده باشه

الان دوره شیر دهی هستم البته شیرم کمه شیر خشک هم میدم چون سینه هام کیست داره میترسم این هم کیست باشه رفتم پیش ماما گفت چون جراحی زیبایی سینه کردی طبیعیه که گالاکتوسل شیری ایجاد بشه توده شیری شما چطوری بود در کدوم قسمت سینتونه مال من زیر هاله سینه یه توده گرد که حرکت میکنه 

شما خمیر آرد ونمک رو هم امتحان کردین 

مال منم رو هاله اس همون قسمت انتهایی.روی قسمت ساعت ۹ واسه من قرار داره.منم کیستای دیگه هم دارم.اره امتحان کردم این کار و نکن که اشتباه محضه من چندماه پیش انجام دادم سینم داغون شد بعد چند روز همش زخمای عمیق شد ی روز دیگه لرز کردم انقد که بد بود دیگه انجام ندادم رفتم دکتر به دکترم گفتم مسخرم کرد گفت خوبه نرفتی دعا نگرفتی و از این حرفا..اصلا نکن تاثیری نداره.فقط اگه سونو نکردی برو سونو کن که تایید کنه گالاکتوسل بودن رو.پیش ماما نرو عزیزم باید بری پیش دکتر جراح متخصص داخلی که تخصص پستان هم باشه 

2740
این که روی هاله سینته با شیر دهی به وجود اومد 

آره قبلش نبود تو شیردهی در اومد بچه من از اون سینم شیر نتونست بخوره منم قبلش با دستگاه میدوشیدم دیگه شیر که نخورد موند اینطور شد

وقتی با روغن زیتون سینمو ماساژ میدم او توده کوچیک میشه اندازه عدس ولی یه ساعت بعدش بزرگ میشه اندازه ...

شیر خارج می‌کنی ؟منم وقتی فهمیدم ماساژ دادم شیرتخلیه د کوچکتر شد ولی دیگه از ی حدی کم نشد هر چی ماساژ دادم

برای تورو که دکتر تخلیه کرد شیر بود..!؟ میدادی همشو تخلیه میکرد دیگه 

اول ترسیدم نرفتم بعد دوسال رفتم که دکتر اولم گفت نه دیگه نمیشکم دکتر دوم گفت خالی میکنم که ژله ای مانند بود نتونست بکشه بیرون

2706