2733
2739
عنوان

امروز داداشم خونه مابود

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 46 پست
دختر خواهرم ۳سالشه وقتی حرف میزنم میخواد بگه ساکت باش تا منم حرف بزنم میگه خاله دهنتو ببند 😐

این بچه هارو اینقدر دوست دارم 

وزن قبلی۶۳وزن الان۵۳وزن هدف ۴۹.       انشاالله من به هدفم میرسم  
باید یکی باشه که بچه ازش  حساب ببره

بزرگه رو یکم شل گرفتم اصلا حرف گوش نمیده ولی کوچیکه رو نه صدا بزنم یلدا سریع فرار کرده 

یه بار داشتم کیک درست میکردم یلدامونم خرابکار میکرد گفتم یلدا تا 3 شمردم اینجا نیستی 2.5 نشده از اشپزخونه فرار کرد 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا برام مهم نیست دفعه پیش که دعوا کردمش زنداداشم ناراحت شد گفت بچه منو دعوا میکنه گفتم این خیلی اح ...

خاهر زاده منم همیشه خونه مامانمه  بعد خار ۷ساله من که باهاش دعوا میکنه مامانم غر میزنه سر ش میگم اگه اون بچش براش مهم بود ۶روز هفته خونه تو نبود اونم دختر ۳ساله از نوزادیش خونه مامانمه

بزرگه رو یکم شل گرفتم اصلا حرف گوش نمیده ولی کوچیکه رو نه صدا بزنم یلدا سریع فرار کرده  یه بار ...

گفت میک میک .....فررارکرد

2731
خاهر زاده منم همیشه خونه مامانمه  بعد خار ۷ساله من که باهاش دعوا میکنه مامانم غر میزنه سر ش میگ ...

یه بار یه ماه کامل خونه ما بود  مهرانمون تا 5 سالگیش اصلا خاله و دایی هاشو نمیشناخت اسمشونو نمیدونست الان 7 سالشه تازه تازه داره میگه خاله فلانی دایی فلانی 

یه بار یه ماه کامل خونه ما بود  مهرانمون تا 5 سالگیش اصلا خاله و دایی هاشو نمیشناخت اسمشونو نمی ...

شماهم در حقش از مادر کم نزاشتین

2740
😂😂😂😂😂 به داداشم میگه عمو منصور عمه باهام دعوا کرد داداشم گفت میخوای دعواش کنم منم با دمپایی بزن ...

من دایی وسطیم خیلی جدی بود ماهم بی ادب نبودیم ولی جدی برخورد میکرد الان که الانه بگن دایی محمود فلان چیزی گفت با اینکه 22 سالمه بازم ازش حساب میبرم  دایی بزرگم و دایی کوچیکم شوخی میکنیم باهم ولی دایی وسطیم اصلا با اینکه یه بارم دعوامون نکرده 

😂😂😂😂😂😂 داداشم چیزی میخره میاره خونه  واسه اینکه مامانم بهش گیر نده به خاط ولخرجیش میگه مامان دختر یه قداره داره این هوا گذاشت بیخ گلوم که باید فلان چیز رو بخری وگرنه خونه نمیزارمت و با دمپایی میزنمت 😂😂😂😂😂

من دایی وسطیم خیلی جدی بود ماهم بی ادب نبودیم ولی جدی برخورد میکرد الان که الانه بگن دایی محمود فلان ...

خوش به حالت من بعد از پنج سالگی دای هامو ندیدم ازم دورن ایشا الله همیشه برات زنده باشن

خوش به حالت من بعد از پنج سالگی دای هامو ندیدم ازم دورن ایشا الله همیشه برات زنده باشن

مرسی عزیزم 💕💕💕💕

ان شاءالله همر جا که هستن سالم و سلامت باشن 

2706