2737
2739
عنوان

امروز داداشم خونه مابود

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 46 پست
۶ ۷ ماه پیش برا داداشم پیام فرستادن که بیاد خودشو معرفی کنه برا سربازی،بعد داداشم زنگ زد به مامانم گ ...

مامان من همین جوری عزیزمد

وزن قبلی۶۳وزن الان۵۳وزن هدف ۴۹.       انشاالله من به هدفم میرسم  

من برادر زادم بعضی وقتا میگه مری بربری  بعضی وقتا هم کارش میفته آجی یا عمه جون 

خواهر زادم تازه شروع کرده به حرف زدن 17 ماهس بهش میگیم بگو مامان میگه بابا 😂😂😂😂😂

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم به خدا گردن پسرش حق مادری دارم کوچیک بودنی‌ها مامان الان اسممو با حالت بدی صدا میکنه

منم خیلی گردن بچهاش حق دارم

ولی تو بگو یذره احترام!

حتی ناراحتم بشم خواهرم ی رفتار بدی نشون میده ترجیح میدم ناراحت نشم اصن

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
2728
پدر شوهر من بچه ها کوچولو بودن کتک میزده مثلا تربیتشون کنه پسر من سه سالشه خیلی اذیت میکنه و شیطونه. ...

بچه من همین طورین   مامانم میگه  اشکال ندار ه نوه هامن  دیگهد

یه بار به پسرم‌گفتم اروم بشین خاله دعوات میکنه ها...طرف داشت منو میخورد چرا این حرفو زدی مگه من لولو ...

خواهر من اینطوری میگه بچه هاش از من میترسن 

منم خیلی گردن بچهاش حق دارم ولی تو بگو یذره احترام! حتی ناراحتم بشم خواهرم ی رفتار بدی نشون میده ت ...

همه میدونن من حساسم رو احترام گذاشتن برادر زاده هام بخوان با من طلبکارانه یا بد حرف بزنن دعواشون میکنم پسر داداشم شش تمام با ما بزرگ شده دعواش کنیم داداش طلبکار میشه ولی من توجه نمیکنم دعواشون میکنم  خواهر زاده هامم خوبن مودبن 

2740
همه میدونن من حساسم رو احترام گذاشتن برادر زاده هام بخوان با من طلبکارانه یا بد حرف بزنن دعواشون میک ...

کارت درسته یه درسیم به بچه های من بده

خواهر من اینطوری میگه بچه هاش از من میترسن 

من یه بار با برادر زادم دعوا کردم اون قبلا از داداشم حساب میبرد ولی داداشم کاریش نداشت شلوغ کرد همچین دعواش کردم گفت تو از عمو ناصرم بدتری  بابا مگفت ناصر یکم رحم داره تو اونم نداری 😂😂😂😂😂

همه میدونن من حساسم رو احترام گذاشتن برادر زاده هام بخوان با من طلبکارانه یا بد حرف بزنن دعواشون میک ...

منم خیلی حساسم

بچه خواهرمو اندازه بچه خودم دوست دارم...نگم ک چقد رابطمون نزدیکه

ولی خیلی بهم بی احترامی میکنن

منم دعواشون میکنم...خواهرم خیلی بد رفتار میکنه باهام...انگار من دشمن این بچهام

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
من یه بار با برادر زادم دعوا کردم اون قبلا از داداشم حساب میبرد ولی داداشم کاریش نداشت شلوغ کرد همچی ...

باید یکی باشه که بچه ازش  حساب ببره

منم خیلی حساسم بچه خواهرمو اندازه بچه خودم دوست دارم...نگم ک چقد رابطمون نزدیکه ولی خیلی بهم بی اح ...

اصلا برام مهم نیست دفعه پیش که دعوا کردمش زنداداشم ناراحت شد گفت بچه منو دعوا میکنه گفتم این خیلی احته خونه ما نیار بچتو که دعواش نکنم تو با هفته میندازی خونه ما زنگ نمیزنی ببینی بچه مردس زندس بعد الان ناراحت میشی 

2706