2733
2734

https://arshiyanfar.com/product/frequency-ezatnafs

چــــه زیبـــا مـــی گفت متـــرسک :
وقتــــی نمیــــشود رفـــت ،
یــــک پــــا هــم اضـــافیست .....!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

•  دپارتمان فرکانسیک گروه بین‌المللی عرشیان با تلفیق دانش امواج فرکانسیک و بهره‌گیری از سایکولوژی و متافیزیک توانسته است فایل‌های صوتی را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد که با گوش دادن منظم به این فایل‌ها، لایه‌های مختلف مغز شما تحت تاثیر آموزه‌هایی قرار می‌گیرد که حس لیاقت و توانمندی را در وجود شما زنده می‌کند و پس از گذشت 180روز از گوش دادن به این فایل‌ها، شجاعانه و قدرتمندانه می‌گویید که «من یک انسان با لیاقت هستم»، «من یک انسان توانمند هستم» و این دو احساس بسیار ارزشمند، در وجود شما حاکم می‌شود و آنجاست که زندگی شما وارد یک بعد جدید می‌شود که شاید بتوان نام آن را «تولد دوباره» گذاشت.
2728

[QUOTE=157632338]خودت خریدی؟[/QUOTE

من نگرفتم. یه گروهی بودم همه نتیجه گرفته بودن . اگه بشه اشتراکی بگیریم که با هم استفاده کنیم

2738
کو 30 نفر😂 من هستم درخواست دوستی میدم اگه 28نفر پیدا کردی خبرم کن

بزار من یه گروه تل بزنم . ایدیشو میزارم اینجا 

خخخخ نمیخام مسخره کنم ولی خیییلیییی گرونه مردم تو این اوضاع بد اقتصادی فقط و فقط باید دوره ساختن با ...

والله به خدا..

دوره ی چگونه با نخوردن سیر بمانیم و با نپوشیدن پوشیده باشیم و چگونه بدون زندگی کردن زنده بمانیم😞