2733
2734
عنوان

دوس ندارم خواهرشوهرم همش بیاد خونمون .

| مشاهده متن کامل بحث + 2687 بازدید | 42 پست

ایوای اسی اولش تا نصفه خوندم الان تا اخر خوندم زنگ اینا زد جواب نده نیان

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
حرصم گرفت ازش.بهش بگو الان دیگه وضعیت فرق کرده بهتره مهمونی را فعلا کنار بزاریم.هیچ وقت هم پیشش از ب ...

چن بار گفتم انگار داره حرصص میده چن لار گفتم ما جایی نمیریم والا من خواهرم بچگی عنلش کردن خیلی میترسیمم بعد اینا ی بار اوردن کرونارو دادن بمن الانم ک دوباره شروع شده

خدا بعضی ها رو از زندگیتون میبره بیرون چون حرفهایی رو شنیده که شما نشنیدین 👌👌👌👌پس اینقدر گله نکنین ازش💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه اینا زنگ میزنن منم خجالت میکشم جواب بدم چن ناه بود باهامون قعر بود جاریم قسم میخورد همش غیبت شما ...

اصلا هم کلامش نشو  بیشتر سکوت کن که بفهمه حرف هاش خریداری نداره

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2731
چن بار گفتم انگار داره حرصص میده چن لار گفتم ما جایی نمیریم والا من خواهرم بچگی عنلش کردن خیلی میترس ...

وای خدا شما ها با این رودربایستی چطور زندگی می کنید!!!!!    من بودم اصلا در باز نمی کردم!!!   بعد تو می گی بد شد میوه ها رو هم می بردین!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

اگه اینبار خواستن بیان پیام دادن بهونه بیار بگو مهمونم جایی یابگووقت دکتردارم بایدبرم ارایشگاه یا اگه باز پاپیچ شدن دفعه بعدبگو پریودشدم مسکن خوردم خوابیدم ببخشیدنمیتونم پذیرایی کنم یبار دیگه بیاین اونا وقتی پشت بقیه حرف میزنن پشت توهم میزنن پس چه خوب رفتارکنی چه بد بازم پشت سرت حرف میزنن پس یجوری کم محلشون کن که کمتربیان حرفشون برات مهم نباشه چون درهرحال هرکاریم کنی چاک دهنشون بسته نمیشه

دفعه بعدهم کهاومدن اول بار بگو ببخشید دستتاتونو بشورین یا ازاین ژلای دست بریز کف دستشون ما کسی خونمون میاد دقیقاهمینکارومیکنیم بعدشم بگووای کسایی که رعایت نمیکنن خیلی بی ملاحظن خداروشکرشما اینجوری نیستین میاین خونه ما دستاتونو میشورین یه همسایه دارم انقدبی فرهنگه ملاحظه نمیکنه یجور بگو توی لفافه که خودشون بفهمن

دفعه بعدم توصورتت سرفه کرد قیافت ودرهم کن روتو بکن اونور که مثلابدت اومده هروقتم خواست پشت کسی بدبگه خیلی راحت بگو من دخالت نمیکنم هرکسی صلاح زندگیشو بهترمیفهمه بحث و عوض کن

to be your own hero  امسال سالمه در این شکی نیس
وای خدا شما ها با این رودربایستی چطور زندگی می کنید!!!!!    من بودم اصلا در باز نمی کردم!! ...

چیکار کنم اخه میره شوهرمو میندازه جونم بعدش یا دعا اینا میگیره 

خدا بعضی ها رو از زندگیتون میبره بیرون چون حرفهایی رو شنیده که شما نشنیدین 👌👌👌👌پس اینقدر گله نکنین ازش💔
چن بار گفتم انگار داره حرصص میده چن لار گفتم ما جایی نمیریم والا من خواهرم بچگی عنلش کردن خیلی میترس ...

خوب شما و خونوادت اگه اینا اومدن ماسک بزتید تو خونه ناراحت شن نیان من حتی بابام اینا اکه بیان یه ساعت میشینن هم اونا ماسک میزنن هم ما ناراحتم نیستن چون شعورشون میرسه من بچه کوچولو دارم نمیتونه ماسک بزنه بعدم میرن تا دو روز اونحایی نشستن پارچه میندازم چون لباس بیرون دارن خدایی نکرده الوده نباشه  مادر شوهرمم یه بار اومد هززززار بار گفتم ما نیارسیم جایی نمیریم کسی بیاد زود میره ماسک‌میزنه ضدعفونی میکنه تا حایی ممکنه میریم حیاط هوای ازاد 

2738
اینو گفتی یاد یه دعا افتادم که میخوندی دم در و به نیت رفع شر دشمن فوت میکردی خودمم الان یادش افتادم ...

باشه گلم درخواست دادم بفرس برام 

من مادر شوهرم قبلنا هر بار زنگ می زد و شر به پا می کرد  من دیگه جواب تلفن هاشو نمی دادم!!!  بعد خونشون که می رفتیم می گفت چرا زنگ زدم جواب ندادی؟  می گفتم کی  کجا؟  بعد می گفتم نمی دونم شاید حموم بودم    شاید بیرون بودم   بعد می گفتم من وقتی بخوام بخوابم کلا تلفن از پریز می کشم بیرون!!!    واقعا هم موقع خواب تلفن جواب نمی دم    چند ماه گفت دید فایده نداره  کلا بی خیال تلفن زدن شد!!!   بیکارم جواب بدم و از همه اسرار زندگیم خبر دار بشن!!!

اوایل هر روز زنگ می زد یه حموم می رفتم کل خانواده اش خبر دار می شدن!!

من مادر شوهرم قبلنا هر بار زنگ می زد و شر به پا می کرد  من دیگه جواب تلفن هاشو نمی دادم!!! &nbs ...

اخه گوشیمو زنگ میزنن برنامه ای نیس شامرشونو بزارم حایی ک بگه دردسترس نیس،؟

اگه امشب ندادم فردا پیداش میکنم میدم عزیزم 

باسه عزیزم ممنونم

چیکار کنم اخه میره شوهرمو میندازه جونم بعدش یا دعا اینا میگیره 

شما قدرت خدا رو نادیده می گیرید و از قدرت یه کاغذ خط خطی می ترسین!!!!!!

اخه گوشیمو زنگ میزنن برنامه ای نیس شامرشونو بزارم حایی ک بگه دردسترس نیس،؟

چرا بزار تو لیست سیاه تلفنت!!  

2706