2737
2734
عنوان

خانومای خیرمیشه بیاید

164 بازدید | 9 پست

من امروز بازار بود در اون حین یه اقای مسنی که سیدهم بودن عصا دستش بود افتاد زمین ترازوش شکست خیلی پیر وافتاده بود مردم فقط دورش جمع شدند کسی بهش دست نمیزد من با کمک یه خانوی بلندش کردیم وبردیم درمانگاه من خودم ازلحاظ مالی ضعیفم ولی درحدتوانم کمک کردم وقتی دکترمعاینه کرد دستش شکسته بود روی زانوهاش زخم بود وعفونت کرده بود من خودم وقت نداشتم مابقی کارا روسپردم به اون خانوم شماره تماسمو به رزیدنت درمانگاه دادم هزینه هاش بالابود تقریبا گفتم هرچقد بود زنگ بزنید تاجایی که بشه کمک میکنم امشب هم بیمارستان بستریه اون اقا با ترازوش کنا خیابونا وایمیساد . نمیدونم چه کاری کنم که باور کنید هرچی بگید انجام میدم به تک تک مقدسات به جون یدونه پسرم نه میخام اخادی کنم نه چیزی فقط میخام ازبینمون مبلغی جمع بشه من فردا صبح برسونم دست اون اقا براتون بعدش هم مدرک میارم من خودم بهش مبلغی دادم ولی کفاف نمیده خواهش میکنم اگه درتوانتون هست دریغ نکنید 

کدوم شهری 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرج 

باشه عزیزم شماره کارت بده مبلغی بریزم پناه برخداا خودش از نیت دل همه خبرداره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
باشه عزیزم شماره کارت بده مبلغی بریزم پناه برخداا خودش از نیت دل همه خبرداره

بیا خصوصی برات میفرستم ببین من تمام دنیام تمام زندگیم همین یدونه پسرمه که عکسش پروفایلمه بجون همین اگه بخوام دروغ بگم 

بیا خصوصی برات میفرستم ببین من تمام دنیام تمام زندگیم همین یدونه پسرمه که عکسش پروفایلمه بجون همین ا ...

خدابرات  نگهداره

2738

اسم و شماره بیمارستان رو بده

یا شماره حساب بیمارستان رو بده با بیمارستانم هماهنگ کن بگو کمپین زدیم برای کمک به اون پیرمرد مستحق 

نیازی به این همه قسم خوردن نیست

خوبی خوبه ولی نباید از شدت خوبی خودتو خدای نکرده خفه کنی

شما که مسئول فقرا و متکدیان جامعه نیستی وظیفه دولته اما این وسط بانی خیر میشی 

اسم و شماره بیمارستان رو بده یا شماره حساب بیمارستان رو بده با بیمارستانم هماهنگ کن بگو کمپین زدیم ...

درشبانه روز کلی پیرمرد میره اونجا من اسمش هم نفهمیدم چیه من فقط شماره اون رزیدنت رو دارم  و اون آقا که میدونم همیشه کنار اون خیابونه با ترازوش حالام که ترازوش شکسته فقط خرج امشب بیمارستانش نیست که من بخوام زنگ به بیمارستان بزنم