2733
2739
عنوان

دختر 14سالع اخه😑😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2915 بازدید | 149 پست

بی فرهنگن

پارسال جاریم دختر ۱۳ سالشو شوهر داد به یه پسر ۲۵ ساله

چون خودش و مادرش اعتقاد داشتن دختر به ۱۶ برسه ترشیده شده

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه سوال چرا مداحی که در رثای حضرت زهراست مسخره می کنید؟

اصلا من این مداحی رو گوش نکردم فقط تو اینستا رو کلیپا دیدم همین قسمتشم تو ذهنم بود .

اصلا بحث مسخره و اینا نیس اسم حضرت یا امامی هم نیاوردم ک بگید ب شخصی بی احترامی کردم .

خودم مسلمونم و این چیزارو میدونم عزیزم .

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
با اونش اصلا کار ندارم فقط  جمله بندیت چرا اینطوریه؟؟

تو شوکم😑🤕

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2738
2706