2733
2734

منم با همسرم دعوت کرده 

الان فازش چیه؟؟؟ اینهمه میگن موج‌سوم این بیماری و فلان 

چرا به هیچی اهمیت نمیدن اخه خیلی عصبی شدم!!!!!فقط فکز خودشونن و خودشون!! 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

وا مگه سالن ها بازه؟

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نرو .ما هم دعوت شدیم اونم فامیل نزدیک نرفتیم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738
ولی هیچی ذوق ی  عروسی رو نداره     درسته کارشون اشتباست

اره ولی اگه بدونی از فامیل دور ما مرد با چه اوضاع بدی هم مرد ،.. هیچی اونوقت از سلامتی مهم تر نمیشه ... 

واای دیدی چه ببخشید بب شعورن بعضی دوستا و فامیل ها  شما کی تون میشد؟

دختر داییم .یکی دیگه پسر عموم .اره اتفاقا ناراحتم شده بودن چرا ما نرفتیم .بابا مامانمم نذاشتیم برن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
دختر داییم .یکی دیگه پسر عموم .اره اتفاقا ناراحتم شده بودن چرا ما نرفتیم .بابا مامانمم نذاشتیم برن&n ...

خوب کردید واقعا خطرناکه شوخی نیست که قشنگ شهر شما سالن ها بازه که گرفتن؟ 

خوب کردید واقعا خطرناکه شوخی نیست که قشنگ شهر شما سالن ها بازه که گرفتن؟ 

تو سالن نگرفتن اینجا خونه ها خیلی بزرگ و اکثرا ویلاییه تو خونه و باغ گرفتن .

بازم خطر داره فرقی نداره

اره از غذا و این چیزام هست دیگه 

2706