2733
2734
عنوان

داشتن اختلال جنسی تاثیری در طلاق داره؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 64 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینجا روت نمیشه پیش مشاور چطور روت شد ؟؟؟؟؟

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
اگه قابل درمان نباشه و مشکلشون ثابت بشه خیلی راحت میتونید طلاق بگیرید. 

چه جوری ثابت میشه؟؟؟دادگاه میفرسته پزشکی قانونی...روانشناساشون وارد هستن؟؟؟میتونه مخفی کنه؟؟

2740

چ اختلالی

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
دکتر تایید کنه میشه طلاق گرفت 

عزیزم اون ادم که هیچوقت نمیره به دکتر بگه فانتزی و اختلال جنسی من چیه. 

بنظرت میره بگه؟

این مسائل فقط تو رخت خواب خودشو نشون میده

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
چه جوری ثابت میشه؟؟؟دادگاه میفرسته پزشکی قانونی...روانشناساشون وارد هستن؟؟؟میتونه مخفی کنه؟؟

اره روان شناساشون واردن

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍

نمیدونم مشکلش دقیقا چیه ولی نه فکر کنم نمیتونه مخفی کنه 

بله میفرستن پزشکی قانونی.، بله واردن 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2706