2733
2734
عنوان

به شوهرم گفتم حالاجوابش اسکرین📸📸📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 1213 بازدید | 60 پست

.بچه ها با کسی که تازه اشنا شدم تولدش  و ولنتاین نزدیکه گفته یک ماه باشیم اخلاقا دستمون بیاد کادو باید بگیزم؟؟؟ چون قصدش جدیه میگم و اگه یک ماه شد باز گفتذیک. ماه دیگه بگذره یعنی داره علافمدمیکنه بهم بزنم؟؟؟ با اجازه اسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قدر شوهرتو بدون من اصلا جرات ندارم همیچین موردا رو به شوهرم بگم..بشدت تعصبیه همسر من

شوهرمن خیلی حساسه ولی منطقیه خودش دید که حالم بده وناراحتم خواست تسکینم بده

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 
ن چون گفت تقصیر من بوده

حقیقت روگفتم تقصیر من بوده که نفهمیدم بایدباهمه با اخم رفتارکنن که همچین جرآتی نکنن

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 
2738
.بچه ها با کسی که تازه اشنا شدم تولدش  و ولنتاین نزدیکه گفته یک ماه باشیم اخلاقا دستمون بیاد کا ...

بسه دیگه تا حالا به عمرت مرد ندیدی 

چه هولی  بسه دیگه

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
2706