2733
2739
عنوان

چکار کنم بچه هام همش رو اوپن آشپزخونه نیان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بازم خوبه اینجورین

من بچه بودم میرفتم رو اوپن خودمو پرت میکردم پایین همه جام درد میکرد ولی خوشم میومد  

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 

کلا گلدون بزار رو اپن

هرچند من باشم میترسونمشون چون یبار خاهر زادم افتاد سرش خورد لبه میز تلویزیون🥺

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
2738

پسر منم دو سالشه یه مدت همش رو‌ اپن بود هم خونه خودم هم خونه مادرم دیگه بسکه چلو اوپن کشیک دادیم کلافه شدیم اما تازگیا از سرش افتاده دیگه نمیره خودشم یکم تپل شده نمیتونه خودشو بکشه بالا 🤣

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

پسر من دیونه کابینت اشپزخونه بود.ی دفعه سر خورد لبش خورد گوشه کابینت.دیگ جرات نمیکنه بره.بمیرم‌واسش😔😔

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
پسر منم دو سالشه یه مدت همش رو‌ اپن بود هم خونه خودم هم خونه مادرم دیگه بسکه چلو اوپن کشیک دادیم کلا ...

الهی😄😄😄😄

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
بازم خوبه اینجورین من بچه بودم میرفتم رو اوپن خودمو پرت میکردم پایین همه جام درد میکرد ولی خوشم میو ...

منم از پله ها خودمو مینداختم جیغ میزدم بابام میومدم زبون درازی میکردم😐

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
بازم خوبه اینجورین من بچه بودم میرفتم رو اوپن خودمو پرت میکردم پایین همه جام درد میکرد ولی خوشم میو ...

البته الانم دقیقا همین کارو میکنم  

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2706