2733
2734

استارلوکس😋😋

اکتی پور😍😍

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فیت می میبیلین 

لورآل

جویل

ایر مت بورژوا

اینا مناسب پوست چرب ک اکسید نمیشن

می گوید از تمام مذکرها[مردان]بدم می آید،همه اشون کثیف هستند،خسته از انتخابی که کرده است و ضعیف تر از آن که متعهد به اشتباهش، درک این موضوع که عباس آقا دریوزه بی ریشه به او خیانت کرده عذابش می دهد، تعمیم عباس آقا به مردانی دیگر،مانند آرام بخش است، اینکه به خودش متذکر می شود تقصیر او نبوده، «همه مردا بدن» خنده دار اینکه، همیشه بازنده زیبا نصیحت می کند،برنده،زیباتر عمل.
2728
2738
استارلوکس چنده ؟ 

۲۰۰ خریدم آخرین بار ی ماه پیش. ایتالیاس

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
۲۰۰ خریدم آخرین بار ی ماه پیش. ایتالیاس

میشه بگین از کجا خریدین ؟ تا بحال کرم پودر رو صورتتون اکسید شده ؟ که بدونید این میشه یا نه ؟ 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
میشه بگین از کجا خریدین ؟ تا بحال کرم پودر رو صورتتون اکسید شده ؟ که بدونید این میشه یا نه ؟ 

دیجی کالا نمیدونم داره یانع ازونجا خریدم. کرم پودرای کالیستا وویکوتوریا روی پوست من اکسید شدن وب شدت هم جذب پوستم شدن. پوستم افتضاحی شد ک نگوهرچقدمیسلارمیزدم لامصب پدم کلن میشد آلودگی وآرایش. اگ نشد ک بخری از پیجای اینستا سفارش بده. نارسی میکاپ نمیدونم داره یانع ب سایت وپیج اینستاش سر بزن گلمnarsis_makeup(پروفش عکس لبه)😘😉

دیجی کالا نمیدونم داره یانع ازونجا خریدم. کرم پودرای کالیستا وویکوتوریا روی پوست من اکسید شدن وب شدت ...

عزیزم این کرم سال چند چن خریدین ؟ 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
عزیزم این کرم سال چند چن خریدین ؟ 

همین فروردین خریدم ۱۸۰