2733
2739
عنوان

از دست دخترم خسته شدم بدبخت مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 1558 بازدید | 103 پست
خب پس خدا رو شکر وقت داری همون با جایزه تشویقش کن تو چند ماه یاد میگیره سریع اگر هم خودش رو خوب نشست ...

من مشکلم اینه دخترم تا نبرمش دسشویی نمیره خودش این رو چیکار کنم تورو خدا کمکم کن؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر خواهرشوهر من ۱۰ سالشه هنوز رو سنگ نمیشینه رو سرامیک میشینه یا تو خودش تو خواب جیش میکنه

خدایا شکرت بخاطر فندق کوچولویی که بهم عیدی دادی برای سلامتیش صلوات بفرستید
2731
2738
من مشکلم اینه دخترم تا نبرمش دسشویی نمیره خودش این رو چیکار کنم تورو خدا کمکم کن؟؟

پسر منم اینقدر نگه میداشت هر بار لباس زیرش یکم نم دار میشد ،

براش ساعت بزار بگو هر وقت عقربه ی ساعت رو فلان ساعت رفت باید بری دستشویی چه دستشویی داشته باشی چه نداشته باشی بعد دیگه کم کم خودش متوجه میشه تا کمی احساس پر بودن کرد میره دستشویی خودت متوجه میشی دیگه کی به کی دستشوییش میگیره بهش بگو برو اگه دستشویی نداشتی من بازی رو باختم ولی اگه رفتی و دستشویی داشتی  تو باختی و هر کی باخت باشه باید قلقلک بدیمش و با قلقلک بازی و اینجور چیزا تشویق کن و اون از ذوق اینکه باهاش بازی کنی تند تند میره دستشویی

میشه بیشتر توضیح بدی مشکلش رو خواهر؟؟

نمیدونم کلا رو سنگ نمیشینه دختره گنده رو سرامیک جیش میکنه که مامان بزرگش دعواش کرد فک کنم الان خوب شده بعد شب ادراری هم داره بعضی وقت ها 

خدایا شکرت بخاطر فندق کوچولویی که بهم عیدی دادی برای سلامتیش صلوات بفرستید

برادرزاده ی منم ۷سالشه نه تنها توی خواب حتی توی بیداری وقتی مشغول بازی یا کارهای معمولی است هم به خودش جیش میکنخ و دستشویی نمیره حتی پی پی هم به خودش میکنه هیچ مشکلی هم نداره و تنها مشکلی که باعث شد اینطور از اب در بیاد رفاه کامل و لوس بودنشه..الان پدرو مادرش دارن دیوونه میشن ازش...خونه ی من اومد نشست سر مبل پی پی کرد

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
بخدا همه این کار ها رو کردم

چون دخترت این رو میدونه یبار تنبلی کنه تو هستی که کارش رو انجام بدی چون خودم یکی از همین بچه ها دارم دیگه مسئولیت کار خودشون رو نمیخوان گردن بگیرن

2706