2737
2739
عنوان

از دست دخترم خسته شدم بدبخت مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 1558 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا همه این کارار رو باهاش میکنم البته بعد از این که صبح حمومش کردم و شستم همه جا رو؟؟

بذارش تودستشویی بگو دستشویی کن خودت جلودر بایستا بعددستشوییش تموم شد شلنگوبده دستش بگو هم خودتو بشور هم دستشویی رو یاد میگیره یه چند بار این کارو کنی

بذارش تودستشویی بگو دستشویی کن خودت جلودر بایستا بعددستشوییش تموم شد شلنگوبده دستش بگو هم خودتو بشور ...

میترسم توی روحیش تاثیر بدی بزاره

واسه شبش خب چیکار کنم؟؟

2731
واسش یه مدت خریدم با یه حوله مخصوص به شوق اونا یه مدت مرتب میرفت ولی باز نصفه نیمه میره بیخیال بازی ...

باید جدی باهاش برخورد کنی تا یکم ازت حساب ببره.من همیشه میگم وا بدی جلو بچه رو گردنت سواره تا آخر عمرت.بچه باید از تو حساب ببره نه شما از اون ..هر کار اشتباهی کرد یه چیز رو ازش دریغ کن بگو چون به حرفم گوش نمیدی منم حرف شمارو گوش نمیکنم.دخترا حساسن زود متوجه میشن.گوشی هم که کلا من نمیدم به بچه .واقعا واسه مغزش ضرر داره.به جاش کلی وسایل کار دستی واسش خریدم با دفتر همش باهم کاردستی درست میکنیم تو روز هم یکم کارتون و بازی با وسایل همین .

2740
گریه میکنه همون تو دامنش جیش میکنه سریع امتحانش کردم

بذار تا میتونه گریه کنه اما شما کار خودتو بکن و مشغول کارات باش تا کاری که گفتی رو انجام بده در غیر این صورت تلویزیون رو روشن نکن

بعضی وقتا واسه احتیاط پوشکش میکنم با شورت گره ای

بزرگترین اشتباهت رو متوجه شدم !خودت تنبلش کردی !زیر پاش دشکی بنداز رو تخت خواب که جیش کرد روش چیزی نشه بذار دوبار جیش کنه تو خودش بدش بیاد خجالت بکشه .اصلا پوشک نبند که خیالش راحت باشه .اخر شب هم بهش چیزای سرد نوشیدنی و هندوانه نده چون تو خواب جیش میکنه .چون دیگه بزرگ شده روش یه جور دیگه حساب کن فکر نکن بچست ازش انتظارت رو ببر بالا .باهاش در طول روز خیلی حرف بزن اشتباهاتش رو بهش بگو بشونش تو بغلت ببوسش همش و باهاش حرف بزن تا تاثیر بذاره. من الان دخترم در طول روز که خودش میره و خودشم میشوره جز
 پی پی چون کوچیکتره دختر شماست .شباهم ساعت ۴بیدارش میکنم تو بغلم میبرمش تو دستشویی جیش میکنه بعد میخوابه باز.

عزیزم وقتی میدونم داره و نمیره خب بعدش فکر میکنی چی میشه؟؟

نهایتش اینه که خودش رو خیس میکنه دیگه ... شما هم عروسک مورد علاقش رو بگدار بالای کمد یا نگذار با کامپیوتر بازی کنه. تا 24 ساعت 

شما چکار کردی?

متاسفانه یا خوشبختانه  دوسش داریم بچه های داداشم رو چون داداشم تک پسره.ما هم جور بچه هاشو میکشیم.گفتم اشکال نداره عمه جون و بردمش توی اتاق باهاش حرف زدم ..چون درسته به خودش جیش میکنه ولی بعدش خیلی خجالت میکشه از کارش..

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
اون دختر یا پسر؟؟ مامان باباش چیکار میکنن پس؟؟ نه خدا رو شکر دختر من پیپی رو میره دسشویی شاید براد ...

دختره. پی پی رو میره دستسویی ولی پیش میاد ماهی یکبار اینکارو میکنه .برادر زاده ی من تنبله واس دستشویی رفتن.فک میکنه رییسه و حق داره دستشویی کنه توی خونه...تربیتش خوب نبوده و زیادی لوس شده.

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم