2737
2739
عنوان

من یک زنم.... دادخواست طلاق داده ام...

1740 بازدید | 65 پست

این تاپیکا زدم ...داستان خودما بگم شاید اون خانم هایی که تاپیک میزنند میگند شوهرم خیانت کرده یا شوهرم کتکم زده ولی ن طلاق نمیگیرم بعد بقیه میگند اخه چرا انقدر خفت و خواری؟ میگند بخاطر بچم! بتاطر بی کاریم! بی پولیم! بابا ندارم! برادر ندارم! خب؟ خنده دار ترینش بخاطر عابروم! خب؟ باید بشینم تحمل کنم.....بیایید این افکار پوسیده را بیندازید دور ...

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ب نظرم ی زن تو زندگی مشترک همیشه باید آماده رفتن از اون زندگی باشه حتی تو سن۶۰ سالگی....

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

اول متنون رو آماده کنید بعد تاپیک بزنید لطفا😑

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

دقیقادرسته حرفتون،اون خانومی که جرئت میکنه وطلاق میگیره واشتباه خودشومیپذیره وزیربارزور نمیره بنظرم شجاع ترینه 

من تاعید1400به بزرگترین آرزوم رسیدم🍃🍀🌹😍هرکی امضامودیدآمین بگه لطفاا❤💕
2706