2752
2734
خیلییی خوشمزه میشه توشم گذاشتی سیب منم برای اولین بارهفته پیش درست کردم

بله  عزیزم    من  سیب و  درشت  تو  کیک  دوست  ندارم   برا همین   سیب و پوست  گرفتم   درسته  انداختم  تو  ابجوش  یکم که  نرم  شد  ریختم  میکسر  مثل  پوره شد  بعدش قاطی  مواد  کردم

کیک   شماهم  خیلی  خوشمزه  به  نظر  میاد😋😋نوشجونتون

به کرمهای اطرافتون پیله نکنید!!    توهم پروانه شدن میگیرن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اینا همشون دسپخت همونه دارم به نام خودم میزنم اینجا ولی تو لو نده😂😂

اره .اخه قبلا گفته بودی.بعد دیدم داری توضیح میدی گفتم تو هم شاید راه اوفتاده باشی😂😂😂😂.اشپزیش حرف نداره.واسه کجایی گلم؟

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2731
😅😅به پیشرفتم امیدوارم😂 حتما ممنون گلم💗😘

تو میتونی

خواهش میکنم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

[QUOTE=157617224]چه خوشمزه منم بایددرست کنم ای  وای  عزیزم  شرمندت  شدم  که 😅😅  

اره  حتما  درست  کن  آش  رشته مخصوصا  الان که هوا  یخورده  خنک  شده  خیلی  میچسبه

به کرمهای اطرافتون پیله نکنید!!    توهم پروانه شدن میگیرن
پس من چیکارکنم 

من که همه اش میزارم فریزر.اخه تو یخچال اب میشه که.من چند ساله که همین کار رو میکنم

من که همه اش میزارم فریزر.اخه تو یخچال اب میشه که.من چند ساله که همین کار رو میکنم

استفاده کردنی چنددقیقه میزاری بیرون یاچجوری میزنی 

وقتی خدای هست جای برای ناامیدے نیســــ😍ـت