2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله  اینطوری  هم  کیک  نرمتر    میشه  و هم   عطرش  کامل ...

مرسی عزیزم اینسریع اینجوری درست میکنم حتماببینم چجوری میشه

وقتی خدای هست جای برای ناامیدے نیســــ😍ـت
2731
2738
من خودمم اشمزین حرف نداره زرشک پلو واسه منه،ولی من مث شوهرم عکس نمیگیرم اون هی از غذاهاش عکس میگیره ...

منم اشپزیم خوبه.عاشق زرشک پلوم .خیلی خوب بود عکست.بیچاره ذوق زده میشه😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
[QUOTE=157617224]چه خوشمزه منم بایددرست کنم ای  وای  عزیزم  شرمندت  شدم  که ...

نه عزیزم دشمنت شرمنده اره میخواستم هواخنک شه بعد

وقتی خدای هست جای برای ناامیدے نیســــ😍ـت
مرسی عزیزم چقدرابشه خوبه

بزار یخش باز بشه البته نه خیلی

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2706