2737
2739
عنوان

خانما شما همه چیز عروسیتونو نگه داشتین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 46 پست
من لباس عروسمو سه سال پیش فروختم ۳ تومن رفتم باهاش گذاشتم سرش طلا خریدم الان شده ۳۰ تومن😂😂😂

واو اقتصاددان کی بودی تو

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دسته گل خز شده دیگه واسه چی نگه داشتی حتما مصنوعیه که اونم که کلا خززززه

کی میگه گل مصنوعی خزهههه...از قدیم بوده بعدهام میمونه.. من کل مراسمام گلم طبیعی بود عقدمو مصنوعی برداشتم ک یه عمر برام بمونه ..اون طبیعی ها خشک کردم اما زیباییشو از دست داده

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2728
اره هنوز شوهرم فک میکنه ته انباره نمیدونه تو گردنمه گفتم مال مامانمه داده فعلا من بندازم گردنم😂

😂😂😂😂ناموسن مجرد بودی خودم میگرفتمت تو زن زندگی هستی 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
خب عزیزم همه چی براش نو میخریم اینم ب عنوان یادگاریه دیگه..من از خدام بود مادرشوهرم از این روسری بزر ...

باز دختر شاید بپسنده منم نگه داشتم به هوای اینکه بهشون نشون بدم بنظرم جذابیت داره براشون

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤
واو اقتصاددان کی بودی تو

والا گفتم بمونه زرد میشه و به هر حال با اینکه دانتل بود و استین دار نبود باز گفتم از مد میوفته فروختم رفت الان ۳ تومنه شده ۳۰ تومن عمرا اگه الان بیشتر از ۱ و نیم میخریدنش

2738
کی میگه گل مصنوعی خزهههه...از قدیم بوده بعدهام میمونه.. من کل مراسمام گلم طبیعی بود عقدمو مصنوعی برد ...

عزیزم شب عروسیت پرت کن بره دست یه جوون بختش باز شه این کارا چیه خونتونو خز میکنین عکسا خودش خاطرس

عزیزم شب عروسیت پرت کن بره دست یه جوون بختش باز شه این کارا چیه خونتونو خز میکنین عکسا خودش خاطرس

از نظر تو خزه ...چ خرافاتی 🤣🤣 اینکه خزتره😂😂😂😂

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
از نظر تو خزه ...چ خرافاتی 🤣🤣 اینکه خزتره😂😂😂😂

خرافات چیه مگه باید واقعیت داشته باشه این کار فقط قشنگه و یه رسمه مثه رسم شب یلدا 

تو حتما گلتو خشک کردی یا گلت مصنوییه که اینجور حرص میخورررری😂😂😂😂

2706