2737
2734
عنوان

بیاین کمک تورو خدا

134 بازدید | 31 پست

بچه ها من هفته 32 بارداری هستم مامانم اینا میخوان جمعه سیسمونیمو بیارن

شوهرم اصلن خبر نداره سیسمونی در راهه از روز اول بارداری بهش گفتم که ما رسم سیسمونی دادن نداریم و اونم کاملن باورش شده . الان جمعه میخوام سورپرایزش کنیم و یهو مامانم اینا بیان پشت در و این حرفا

میخوام شام مادر شوهرم اینا که طبقه پایینمون هستن رو هم بگم بیان خونمون هم شب نشینی با مامانم اینا و هم دیدن سیسمونی 

به نظرتون چه غذاهایی میتونم بذارم که هم فوری باشه هم شوهرم شک نکنه که جمعه شب خبریه و این حرفا

میشه راهنمایی کنین؟

امشب به هوای خودمون یکم الویه دارم میذارم که برا جمعه هم بمونه.

نظر خودم اینه که یکم کشک بادمجون و زرشک پلو با مرغ هم همون روز درست کنم تو اون فرصتی که اونا میان

شما نظرتون چیه با توجه به شرایط بارداریم

غذاهایی بگین که هم راحت باشه هم سریع

ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😍😍😍😍😍😍😍وووششششششششششششششش  ننه الهی اسی من خاله اش باشم😶😶😶😶😶😶😶

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2740

بیچاره شوهرت از خوشحالی پس نیوفته...یه پارچ آب قند درست کن اماده براش🥴🤣با این اوضاع گرونی اون الان تو دلش آشوووبه بیچاره😅

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

الویه خوبه سلفون بکش بذار یخچال یه کمشم بخورید

کشک وبادمجون ام خوبه آماده بذار بگو هوس کردم یه کوچولو عصرونه ایی چیزی بخورید

همون روز ام مایه ماکارونی آماده کن راحت و سریع همون شب ماکارونیشو بپز

وسلام