2737
2734
عنوان

دكتر رسول سالار تزريق چربي

2145 بازدید | 20 پست

كارشون افتضاحه بي حسي و انجام مراحل درش به غش ميرسونه آدمو و جاي ساكشن منو اشتباه انجام دادن به جاي  پشت ران به اندازه يه پنج انگشت بالاتر رو ساكشن كردن اونم فوق العاده متفاوت كه سمت چپ و راستم كاملا پيداست فرق داره و جاي لوله هاي كه براي ساكشن و بي حسي زير پوستم بردن تماماً خونمرده و پر از تاول بود تا ٤٥روز راه نميتونستم برم و الان جاش كامل مونده براي تصحيح كارشون رفتم گفتن بايد بياي كلينيك ي كه ميگيم ١٠م بدي تا درستش كنم حجم زيادي چربي كشيده دور ريخته شده فقط براي ترميم صورتتون نگه داشتيم و خلاصه كه عذاب زيادي كشيدم بدنمم ناقص شد و اينكه از چربي كه به صورتمم زدن هيچي باقي نموند و اصلا تخصصشون ايني كه زدن نيست ودكتر جراح عصب هستن واقعا خدا لعنتشون كنه 

واقعا منم 4روز از تزریق صورتم میگذره خیلی درد داشتم اصلا کارشو دوست نداشتم و العان صورتم خیلی ورم داره و قرینه نیست نمیدونم باید چیکار کنم خدا کنه خوب بشه واقعا ناراحتم فکر نمیکردم اینحوری ورم کنه و اینجوری نامتقارن بشع     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حرف تزریق چربی نزنین که دلم خوووونه تممممامش آب شد!! من موندم موندگاری پنچ ساله از کجادرمیارن میگن به پنج ماهم نرسید حیف هزینه و علافی هاش و تحمل دردش😳😳😳 از بس ذوقشا داشتم گوشواره دخترمو فروختم و الان کلی پشیمونم

من پیش این دکتر تزریق کردم خیلی خیلی راضی هستم نمی‌دونم چرا بعضی ها به دروغ چیز می‌نویسید چهار سال از تزریق من می‌گذره  و بیش از ده نفر از دوستان و بستگانم را به دکتر معرفی کردم و همه آنها هم راضی. هستند حتی دو تا از خواهرانم هم پیش دکتر تزریق انجام دادن 

2738

سلام به تمامی کاربران من پیش  دکتر الهام  کفایی که کلی هم تو اینستاگرام فیلم و عکس هنرپیشه میگذاره تزریق چربی انجام هزینه خیلی بالا از ابتدا فکر میکردم ایشان متخصص هستند ولی بعد فهمیدیم که پزشک عمومی هستش و صورتم واقعا بعد از تزریق زشت و غیر قرینه شده بود چند بار که عتراض 

کردم بلاک شدم کارم هر روز گریه شده بود و با همسرم به مشکل خورده بود به پیش چندین دکتر رفتم که مجدد تزریق کنم آنها یا میگفتند برو شکایت کن یا من می‌گفتند به خرابکاری دیگران دست نمیزنند یا اینکه هزینه خیلی خیلی بالای میخواستند تا اینکه با دکتر سالار آشنا شدم هم خودشون و هم همکارشان واقعا برخورد خوبی با من داشتند و با هزینه خیلی کمی صورت من را درست کردند و از روز اول هم بهتر شدم هشت ماه از تزریق من می‌گذره نه پاهام فرو رفتگی پیدا کرده نه صورت از حجمش کم شده حاضرم قسم بخورم که دکتر سالار و همکارش واقعا درست کار انجام دادند از همینجا دست هنرمند ایشان را می‌بوسم 🌹🌹

واقعا منم 4روز از تزریق صورتم میگذره خیلی درد داشتم اصلا کارشو دوست نداشتم و العان صورتم خیلی ورم دا ...

من هم پیش دکتر سالار انجام دادم دو هفته ورم داشتم ولی بعد عالی شد حالا دو سال و نیم از تزریق من گذشته عکس و فیلمم هم تو پیجشون هست خیلی خیلی راضی هستم از خدا میخوام دست به هرچی میزنه طلا بشه

سلام به همه دوستان من تو مرکز دکتر سالار تزریق چربی کردم دوهفته ورم داشتم روز های اول خیلی خیلی پشیمان بودم ولی به مرور صورتم عالی شد لطفا اجازه بدید ورم ها بخوابه بعد از مدتی عالی میشه عکس و فیلم من تو پیج هست میتونید ببینید امیدوارم از خدا هرچی میخواد بهش بده واقعا من راضی هستم 

سلام می خواستم به همه شما اطمینان بدم که بهتر از دکتر سالار نداریم واقعا خیلی خیلی عالیه هم شخصیت عالی هر دو برادر دارند و هم دلسوزانه به صحبت های مراجعین گوش میکنند و همانطور که خودمان دوست داریم تزریق میکنند من که خیلی راضی هستم ❤️❤️❤️

اینایی که اومدن از دکتر تعریف کردن مشخصه که از طرف خود دکتره منم پیش ایشون نانوفت کردم وخواهرم تزریق چربی که اصلا راضی نبودیم الهی که دستش بکشند و پولامون تو گلوش گیر کنه

و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است .......
2706