2733
2739
عنوان

خانومای شاغل از همسرشون پول نمیگیرن؟😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 38 پست
اخه هیچ مردی قبول نمیکنه که تو حقوقتو بزاری بانک کلا خرج نکنی هر یه هزاریم که از حقوقت خرج کنی حتی ...

من زیاد با اینکه اینشکلی وظیفه تعیین کنم موافق نیستم،البته این نظر منه،من زندگی رو مشارکتی میبینم، هردو باید تلاش کنن نه اینکه بگم وظیفه ی شوهرم هزینه کردنه و من هر پولی که خرج کنم از بار اون کم کردم و وظیفه ی من خونه تمیز کردن و غذا پختنه و اون هر کاری بکنه به من لطف کرده،من معتقدم جفتمون با هم هزینه کنیم و جفتمون با هم به کار خونه و بچه برسیم،این تقسیم کار میتونه به شکل دیگه ای هم باشه،اینکه یه نفر شاغل باشه و یک نفر خانه دار،و البته اینها هم میتونن به هم کمک کنن،اون کسی که خانه داره گاهی با مدیریت درست برخی هزینه هارو کم میکنه و البته اینکه یه نفر تو خونه هست که امور رو مدیریت کنه خودش چیز کمی نیست(اینو میگم چون بعضی افراد خانه داری رو اونجور که باید بهش ارزش نمیدن)، و اونی هم که شاغله گاهی بعضی کارهای خانه رو انجام میده که به همسرش زیاد فشار نیاد و البته مهمه که جفتشون به ارزشمندی کار طرف مقابل واقف باشن،نه اینکه هر کدوم فکر کنن فقط کار خودشون سخت یا ارزشمنده  چون واقعا اگر هر کدوم کوتاهی کنن مشکل پیش میاد،البته تو ایران به خاطر طرحواره های سنتی که تو ذهنمون جاافتاده اینا رو سخت میشه جا انداخت،متاسفانه همچنان هزینه ای که زن شاغل میکنه ویا کاری که مرد در خونه انجام میده در حالی که همسرش هم شاغله لطف تلقی میشه،و این باعث میشه که خانمها دلشون نخواد هزینه کنن چون شوهراشون تو خونه کار نمیکنن و اگه کاری هم بکنن لطف تلقی میکنن و در مجموع در این شرایط به خانم خیلی فشار میاد که هم بخواد کار بیرون انجام بده،هم پولشو بیاره تو زندگی هم کار خونه رو تنها انجام بده و این واقعا ظلم به اون خانم هست،از طرف دیگه داریم کسانی رو که کار بیرون انجام میدن و همسرشون چون خانمش شاغله تو کارهای خونه هم مشارکت میکنه اما خانم بازم معتقده وظیفه ی همسرشه که هزینه کنه و خودش هیچ هزینه ای نمیکنه و از همسرش پول میگیره که این به نظر من ظلم به اون مرده که هم کار بیرون انجام بده هم کار خونه و بعد هم خانمش فکر کنه اگر حتی برای خودش لباس خرید به همسرش لطف کرده

در مجموع این خونه برای هردوی ماست،این بچه هم همینطور،هزینه هایی هم که میشه برای جفتمونه،تقسیم بندی های جنسیتی رو من زیاد نمیپسندم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میبینی خانومه شاغله صبح از ساعت ۵پامیشه ک ناهار درست کنه اخه ینی چی اقایون دل به کار خونه نمیدن اکث ...

من از 7 تا 5 سرکارم

5تا5.30 تو مسیره سرکار بعدیمم

5.30تا9.30 سرکار بعدیم

برسم خونه شده 10 شب 

دیگ ن حال دارم غذا درست کنم ن چیزی یه چیز اماده میخوریم

یا میریم خونه مادرشوهرم

به نظر من درستش اینه که وقتی یه خانم شاغله هم خودش و هم همسرش تو هزینه ها مشارکت کنن،از اونطرف تو ام ...

فک میکنی ما هردو از ساعت 8 سرکاریم تاا 9.30 شب به هیچیم نمیرسیم ن تفریح ن چیزی

اونوقتم از حقوقمونم چیزی نمیمونه

2731
فک میکنی ما هردو از ساعت 8 سرکاریم تاا 9.30 شب به هیچیم نمیرسیم ن تفریح ن چیزی اونوقتم از حقوقمونم ...

بله متاسفانه شرایط اقتصادی خیلی داره فشار میاره به زوجها،ولی من متوجه نشدم که به کدوم قسمت حرف من نقد دارید 

منظور این بود چیز زیادی برای پس انداز نمیمونه

بله،شرایط برای خیلی از زوجها سخت شده،انشاءالله که خدا به زندگی و پولتون برکت بده،من بیشتر منظور کلیم این بود که هر دو باید مشارکت داشته باشن حالا با توجه به نوع تقسیم کاری که بین خودشون در موردش به توافق میرسن،نباید بیشتر مسئولیت به عهده ی یه نفر حالا یا خانم یا آقا باشه

2740
من از 7 تا 5 سرکارم 5تا5.30 تو مسیره سرکار بعدیمم 5.30تا9.30 سرکار بعدیم برسم خونه شده 10 شب  ...

وای عزیزم چقد کار😐😭

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️