2733
2734

اخه بالاخره خرج خونه اینا با اقایونه یا حتی خرج لباس و این چیزا کلا همه چی

الان یهذخانوم شاغل باشه نباید از شوهرش پول بگیره؟😐

کلا مرد باید بده دیه گفتن نداره ک😑😑😑

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من حقوقمو میدم طلا. یا  میزارم به حساب میمونه شوهرم همه چی برام میخره میگه تو وظیفت نیس کار کنی اما داری به من کمک میکنی.. میبینه ولخرجی نمیکنم اونم گیر نمیده 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

من اکثر مواقع نمی گیرم و از حقوق خودم خرج می کنم

اعتقادی هم ندارم به اینکه خرج خونه تماما با آقایون هست

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2738

مگه اونا میان ی قاشق بشورن که خرج خونرو بدیم

هم بیرون کار کنیم هم خونه؟!

این منطق منه هر وقت اون منو تو کارای خونه کمک کرد منم تو خرجا کمکش میکنم

هر چند خاه ناخواه کمک میشه بهش

همین ارایشگاه و لوازم ارایش و شهریه کلاس زبان و اینامو میدم خب کمکه بهش دیگه

تازه اخرم جمع میکنم ماشینی چیزی میخرم واسه زندگیمونه دیگه اونم استفاده میکنه

من این سیستم نی نی سایت رو درک نکرذم تو خانواده های ما مرد حقوقش رو میده به زن زنم پول خودش رو میزاره وسط هر چی بود خرج میکنه هر. چی موند پس انداز

مال من و. تو نداره همه چی مال زنه

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

من شاغل نیستم

ولی اگر باشم بازم هزینه هام با همسرمه

هر جا هم کم بیاریم جفتمون میذاریم وسط

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
هیچ خرجی مختص یه نفر نیست😐همه چی اشتراکیه...خرج زن و مرد نداره که...همه چیو شریکی باکمک هم باید خرج ...

خدایی خیلی زور داره ما خانومای شاغ هم تو خرج خونه کمک میکنیم هم سر کاریم هم کل کارای خونه با ماست

همیشم باید عین دسته گل سرحال و خوشحال و شاد و خشگل باشیم

مامان من پول نمیگیره و خرج خونه هم خودش میده

بابات خوش به حالش شده😐😐😂😂😂

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
خدایی خیلی زور داره ما خانومای شاغ هم تو خرج خونه کمک میکنیم هم سر کاریم هم کل کارای خونه با ماست ه ...

خب دیگه اگه دقت کنی گفتم تو همه چی شریکن..زندگی مشترک اسمش روشه دیگه ...تو کارای خونه تو خرج کردن تو بچه داری همههع چی...من با توجه با خانواده خودم گفتم چون رعایت میکنیم این اصلو اما اگه کسی شوهوش فک میکنه وظیفه زن خونه داریه و قاشقم برنمیداره بله اونجا فقط مرد باید خرج کنه😊

2706