2737
2739
عنوان

با مهمون مزاحم چیکار کنم؟؟؟

907 بازدید | 31 پست

سلام

یکی از اقواممون بخاطر کارای طلاقش ۳هفتس اومده خونمون تو این ۳هفته شونصد بار لپ تاپ و وسایلامو گرفته و یجوری باهاشون کار کرده که کم مونده خراب بشکنن با این حال بخاطر احترام چیزی نگفتم

روز اول که اومد خونمون وسایل اتاقمو به هوای تمیز کردن جابه جا کرد بازم چیزی نگفتم

امروزم وسایلای خواهرم یکم نامرتب بود بهش گفتم بیا تمیز کنیم خواهرمم درس داشت گفت نه الان نمیشه و فلان منم سرما خوردم یکم بیحالم گفتم باشه از اونور فامیلمون وسایل خواهرمو مرتب کرد من گفتم نه شما زحمت نکشین و فلان اونم گفت نه بذار مرتب کنم بلکه خواهرت یکم خجالت کشید وسایل خودشو جمع کرد منم چیزی بهش نگفتم

امروز قرار بود از لپ تاپم تلفظ حروف آلمانی تمرین کنم صبحم فامیلمون پرسید امروز چیکار میکنی بهش گفتم امروز تمرین میکنم دوباره چن دیقه پیش لپ تاپمو خواست منم بهش دادم بعد دید یجوری نگاش کردم گفت بیا تو کارتو بکن من میرم از گوشی مامانت کارمو بکنم بنظرتون کار من اشتباهه؟ حق ندارم ناراحت شم؟

توحق داری

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
2731
فامیل دوره؟

نه نزدیک ولی ۱۴ سال بود خونمون نیومده بود حالا بعد سال ها اومده حس صاحبخونه بودن بهش دست داده منم خوشم نمیاد به وسایلام دست بزنه مامانم چون مهمون ازم بزرگتره نمیذاره چیزی بهش بگم

2738

شما ها چقد مهربونین!

البتهههههههههه ایشون درگیر کارای طلاقه ،حالش خوب نیست درواقع باید بره پیش مشاور شما به خاطر خدا یکم باهاش راه بیاین 

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘
سرد باش برخورد کن ولی حرفی نزن بش ، هیچوقت ب مهمون توی خونه خودت حرفی نزن ، بیرون دیدیش بزن لهش کن

اخه حرفی نمیشه گفت منم یکم رو وسایلام حساسم دلم نمیخواد دست بزنه بهشون اینم حرف حالیش نمیشه منم احترام سنشو دارم چیزی نمیگم اصلا راه به راه لپ تاپمو میگیره 

شما ها چقد مهربونین! البتهههههههههه ایشون درگیر کارای طلاقه ،حالش خوب نیست درواقع باید بره پیش مشاو ...

تو اینجا اینارو میشنوم وقتی یه جا مهمونی برم همش حس میکنم حسش ب من اینجوریه،سریعتر میرم خونم⁦☹️⁩

شما ها چقد مهربونین! البتهههههههههه ایشون درگیر کارای طلاقه ،حالش خوب نیست درواقع باید بره پیش مشاو ...

بخاطر مشاور رفتن و

اومده خونمون ماهم مراعات حالشو میکنیم ولی خب منم بدم میاد انقد به وسایلام دست میزنه از من لپ تاپمو میخواد روم نمیشه بگم نمیدم بهت ولی درونم اشوبه

اخه حرفی نمیشه گفت منم یکم رو وسایلام حساسم دلم نمیخواد دست بزنه بهشون اینم حرف حالیش نمیشه منم احتر ...

همون دیگه ، چون خالته و از طرف مامانت خیالش راحته که خواهرشه و بش حرفی نمیزنه این کارا رو میکنه ، درک میکنم سخته ، منم رو وسایلم به شدت حساسم ، جوری که یچی کج بشه میشینم گریه ، ربطی ب سن هم نداره ، از بچگی اینطور بودم

برا حاجتم یه صلوات میدین ؟! ⁦❤️⁩🙂
2706