2737
2734

هفته ی آینده انتقال دارم...آخرش نفهمیدم باید نشاسته ذرت بخورم یا گندم..خواهش میکنم اونایی که تجربه دارن استفاده کردن و نتیجه مثبت گرفتن کمک کنن

فمن ذا الذی ادعوه فیستجیب لی...پس کیست که او را بخوانم تا مرا اجابت کند؟ یا الله یا الله یا الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه از اول راه های ای وی اف بگی از اول ...ممنون ان شاءالله دو قولو پسر دختر باردار بشی گلم

دفعه ی اول که رفتم هشتم پریودیم بودش و رفتم مرکز ناباروری تشکیل پرونده دادم دکتر منو سونوگرافی کرد،پاپ اسمیر گرفتم ماموگرافی شدم کلیه ی ازمایش خون و تیروئید انجام دادم دفعه ی بعد روز دوم پریودیم رفتم آزمایش های خودم و نمونه اسپرم همسرمو نشون دادم دارو بهم داد و کلی آمپول برای تخمک کشی یا همون عمل پانکچر،بعداز پایان امپول هام چهاردهم پریودیم عمل تخمک کشی کردم دوازده تا تخمک ازم گرفتن هشتا جنین تشکیل شد که فریز شدن و  بهم گفتن روز دوم دومین پریودیه بعد از عمل پانکچر بیا برای سونو و انجام انتقال منم زور دوم که یکشنبه همین هفته باشه رفتم سونو انجام دادم دکتر دوباره کلی دارو و آمپول برام نوشت که چهاردهم پریودی یعنی هفته آینده احتمالا سه شنبه انتقال انجام بدم

فمن ذا الذی ادعوه فیستجیب لی...پس کیست که او را بخوانم تا مرا اجابت کند؟ یا الله یا الله یا الله
2728
تاپیکامو بخونید در مورد ivf نوشتم

چیزی درمورد نشاسته ندیدم میشه همینجا بگین؟

دفعه ی اول که رفتم هشتم پریودیم بودش و رفتم مرکز ناباروری تشکیل پرونده دادم دکتر منو سونوگرافی کرد،پ ...

عزیزم چ قدر سختی داره ..مشکلتون چی بود طبیعی نمیشد؟این همه راه رفتی درد هم داشت ؟؟؟من با یه معاینه ساده ساده درد وحشتناک دارم اصلا نمیتونم تحمل کنم..

خدایا زندگیم را می‌سپارم ب دست های مهربان تو 
عزیزم چ قدر سختی داره ..مشکلتون چی بود طبیعی نمیشد؟این همه راه رفتی درد هم داشت ؟؟؟من با یه معاینه س ...

من یه دختر هشت ساله دارم خواستم واسه دومی تعیین جنسیت کنم نمیخواستم ریسک کنم به طور طبیعی چون دکترم ازمایشهامونو که دید گفت به طور طبیعی اصلا اقدام نکن واسه پسر فقط تو محیط آزمایشگاهی میتونی پسردار بشید منم قبول کردم....نه اصلا هیچ مرحله ایش درد نداره من خودم به طور غیر طبیعی بد دردم ولی واقعا هیچ چیزش درد نداشت

من یه دختر هشت ساله دارم خواستم واسه دومی تعیین جنسیت کنم نمیخواستم ریسک کنم به طور طبیعی چو ...

آها عزیزم ان شاءالله 4قولو پسر بیاری گلم ..هزینه ها چن شد ؟؟؟؟؟؟

2740
آها عزیزم ان شاءالله 4قولو پسر بیاری گلم ..هزینه ها چن شد ؟؟؟؟؟؟

عزیزم ممنون انشالله همین یکی بگیره چهارتا چخبره  هزینه ها هم 16میلیون شد. بجز دارو ها و ویزیت و.سونوها البته

عزیزم ممنون انشالله همین یکی بگیره چهارتا چخبره    هزینه ها هم 16میلیون شد. بجز دارو ...

وای چقدر گروووون خدای من برام دعا کن طبیعی یه دختر بیارم تو رو خدا ...

وای چقدر گروووون خدای من برام دعا کن طبیعی یه دختر بیارم تو رو خدا ...

حتما عزیزم انشالله بزودی زود دامنت سبز بشه

چیزی درمورد نشاسته ندیدم میشه همینجا بگین؟

گلم من در مورد رژیم غذایی از دکترم پرسیدم

گفت برای قبل و بعد انتقال رژیم خاصی لازم نیست

فقط این دو هفته کار سنگینی نکن اصلا سعی کن استراحت داشته باشی

تو خونه هم یکم راه برو اروم تا گردش خونت زیادتر بسه حدود  ۱۰ دقیقه اینا

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود