2733
2739

لطفا پیشنهاد بدید یه هدیه حدود ۵۰۰ تومن باشه خاص هم باشه😍😜

لباس و ست چرم نمیخوام باشه چیزای دیگه بگید لطفا

میشه برا حاجتم صلوات بفرستید🥰

ساعت بدل اپل واچ چطور؟

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400  هدف اول70هدف دوم65
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
گوشیش اپل هس اتفاقا ولی خب خودش یه ساعت مارک داره اونو میپوشه

دستبند چرم 

ادکلن

کت تک 

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400  هدف اول70هدف دوم65

ست کمربند و کیف پول و اینا.یا یه پیراهن یا کفش.میتونی هم ب نسبت کارش چیزی ک نیاز داره بگیری مثلا اگه کارمنده ست خودکار و خودنویس با یه ماگ خوشگل.یا میتونی موزر بگیری.یا اینکه عکسشو خییییلی بزرگ کنی بکوبی دیوار.یا روکش صندلی و فرمون بگیری ک خیییلی دوس دارن

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
اونم حرفیه  میخوای بخر با مغازه داره شرط کن  بگو واسه کادو همسرم ه خوشش نیومد اندازش نبو ...

منم همیشه همین کارو میکنم.قبول میکنن

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2706