2733
2734

قدامی ، خلفی، جانبی بودنش مهم نیس

قدامی یعنی سمت شکمت

اما اگه پایین استراحت کن میره بالا

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

نه خطرناک نیست 

استراحت نسبی میخواد نه مطلق 

پله بالا پایین نرو دولاراست نشو چیز سنگین بلند نکن 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قدامی بودن خطدناک نیست گلم.برای منم قدامی بود.ولی جفت پایین خطرناکه باید استراحت کنی با رشد بچه میره بالا البته اگر رعایت کنی واقعا.اگر از خودت کار بکشی هی دولا راست شی و رعایت نکنی نه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738

مال من همینه من استراحت کردم خوب شد زیاد سرپا نبودم رابطه اصلا نداشتم زیاد خم و راستم نمیشدم از پله هم بالانمیرفتم.ولی ظرف میشستم آشپزی هم میکردم

خوش اومدی نازمامان.😊

خون ریزی نداری اصلا مهم نیس استراحتم نمیخواد بچه که بزرگ بشه میره بالا

کار سنگین نکن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اینکه پایین هست؟نیاز به سرکلاژ و این حرفا نداره که؟من نمیتونم استراحت کنم اصلا

باید استراحت کنی.نکنی دور از جونت سقط میکنی

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

واسه منم قدامیه دکتر گف جفتت خیلی پایینه بااستراحت نمیادبالا فقط ب مرورزمان میادبالا گف هروقت کمردردداشتی استراحت کن منم کمردردمیگرفتم یه هفته بخودم استراحت مطلق دادم هم کمرم خوب شدهم رفتم دکترگف جفتت اومده بالا

اینکه پایین هست؟نیاز به سرکلاژ و این حرفا نداره که؟من نمیتونم استراحت کنم اصلا

استراحت به این معنی نیست بخوابی مثلا مسافرت نرو پله بالا پایین نرو چیز سنگین بر ندار بعد یه مدت جای نی نی سفت میشه راحت میشی منم اولش اینجوری بودم

هرچه هستم خدایم داند...
قدامی بودن خطدناک نیست گلم.برای منم قدامی بود.ولی جفت پایین خطرناکه باید استراحت کنی با رشد بچه میره ...

آخه من یه بچه دارم واقعا نمیتونم استراحت کنم.هیچکس هم ندارم کمکم کنه.خونمون هم طبقه سوم و فقط پله داره.نگرانم.درسته بچه ام خدا خواسته بوده اما الان دیگه منم میخوامش

2706