2737
2739

زود حاجت بده فقط بهم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

دعای مقاتل بن سلیمان رو صدبار بخون

شنیدم خیلی مجرب هست

خودم یبار به یه نیتی چهل بار خوندم دیگه خسته شدم‌به صدتا نرسیدم ولی نیتم نیم ساعت بعد انجام شد به لطف خدای بزرگ

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم از ته دل از خدا کمک بگیر خواسته ات هم اخلاقی باشه حتما خیر پیش میاد. ختم و اینکه یه چیز عربی رو صد بار تکرار کنیم بدون اینکه بفهمیم فقط برای معامله با خدا زیاد به نظرم منطقی نیست. با ارامش و از ته دل دعا کن عزیزم.

عضو چالش بامدادخمار. گروه نارنجی.وزن شروع 79.5   هدف اول: 75   هدف دوم 70  هدف سوم 65  پیش به سوی هدف.
2731

ختم ۱۲۰۰۰ یاعلی با وضو و رو به قبله و بدون صحبت و فاصله انداختن، شنیدم مجربه، اما فکر کنم باید توی مسجد گفته بشه🤔

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
ختم ۱۲۰۰۰ یاعلی با وضو و رو به قبله و بدون صحبت و فاصله انداختن، شنیدم مجربه، اما فکر کنم باید توی م ...

الان

مسجد نیست 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
عزیزم از ته دل از خدا کمک بگیر خواسته ات هم اخلاقی باشه حتما خیر پیش میاد. ختم و اینکه یه چیز عربی ر ...

ببین ما عرب خوزستانیم معنیاشم مسلطم ترجمه هاش اصلا نمیچسبه 

2738
الان مسجد نیست 

میدونم عزیزم، میگم راجع به مسجد بودنش اطمینان ندارم، همینجا دیدم بدون مسجد هم حاجت گرفتن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1355177/کسی-هست-با-خوندن-چهار-روز-یا-علی-حاجت-نگرفته-باشه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
عزیزم از ته دل از خدا کمک بگیر خواسته ات هم اخلاقی باشه حتما خیر پیش میاد. ختم و اینکه یه چیز عربی ر ...

البته نظر شما هم کاملا درسته ولی من خودم بشخصه صرفا جمله ی عربی رو تکرار نمیکنم, اول معنیش رو میخونم با متن عربی تظبیق میدم که وقتی دارم عربی رو تکرار میکنم توی ذهنم بدونم الان دارم چی میگم حتی گاهی وقتا کلا فارسی میگم. خوبی ای که این تکرار کردن ها داره اینه که بعضی دعاها انرژی مثبت بالایی منتشر میکنن و همین باعث میشه با صدبار تکرار کردنش کائنات مارو به هدفمون نزدیک کنن

هرچقد خلوص نیست بیشتر باشه و روح پاکتری داشته باشیم این انرژی بهتر و بیشتر ساطع میشه و نتیجه میده

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
ببین ما عرب خوزستانیم معنیاشم مسلطم ترجمه هاش اصلا نمیچسبه 

چقدر خوب... کلا من از خوندن دعاها لذت میبرم ولی گاهی ی چیز فارسی مثلا یه نیایش لطیف فارسی میخونم و بیشتر حس میکنم برام مفیده. هر کس به زبان دل خود وصف تو گوید، بلبل به غزلخوانی و قمری به ترانه

عضو چالش بامدادخمار. گروه نارنجی.وزن شروع 79.5   هدف اول: 75   هدف دوم 70  هدف سوم 65  پیش به سوی هدف.
چقدر خوب... کلا من از خوندن دعاها لذت میبرم ولی گاهی ی چیز فارسی مثلا یه نیایش لطیف فارسی میخونم و ب ...

منم همیشه قرآن به فارسی میخونم. از عربی خوندنش سود و لذت چندانی نمیبرم

ما زبان را ننگریم و قال را

ما روان را بنگریم و حال را