2737
2739
عنوان

خواااهش میکنم بحث رو جنجالی نکنید راهنمایی میخام واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 1345 بازدید | 81 پست
دقیقا همین😐😐 منم وقتی میرم بیرون درسته همیشه چادریم الا مثلا تو مسافرت بین راه ولی همیشه تو بازار ...

آره. دقیقا 💙💙💙 بزار ک نگو 😂😂😂😂😂😂😂

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍
چرا میخای برگردی عزیزم؟ 

نمیدونم الان بعضی وقتا هم میپوشم راحترم احساس بهتری دارم

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اسی نمیخاد برش داره کلا میگه ی جاهایی لزومی نمیبینه چادر بزنه ببین مثلا رندایی من اکر روستا بریمم چا ...

اگه این بود با حفظ شئونات چه اشکال داره ؟ خیلی هم خوب ولی من یه جور دیگه برداشت کردم 

2728
الان عبا میپوشید عزیزم؟

آره بعضی وقتا

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
این خصوصیات رو فقط برای یه مدت معمولا میخوان بعد رفته رفته پوشش رو تغییر میدن اصلا رویه کار اینکه و ...

خب من الان از ۱۱ سالکی همین رویه رو داشتم کلا چادرم برنداشتم و ۹۹ درصد چادری بودم الا ی جاهایی که مجبور شدم بردارم به خاطر شرایطی که سخت بود حجابمو بهم میزده یا از خاک و خلی شدت بدم میمده چادر نذتشتم خاکی نشه

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
دقیقا خواهرم منم چادری کامل بود چادر انداخت الان موهاشم بیرون کلا خییلی چیزا رو شکست من که خواهرشم ...

بله منم خیلی در اطراف دیدم! حتی مامان خودم! بعد بیست سال چادری بودن به بهانه رانندگی، چادر رو گذاشت کنار و بعدش کم کم خیلی از چارچوبهای حجاب کامل رو هم رعایت نکرد

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2738
آره. دقیقا 💙💙💙 بزار ک نگو 😂😂😂😂😂😂😂

والا😐تو بازار عمرا کیسه بگیرم دستم چادرمم ملی تا میزارمش رو دستم میگیره میکیشه چادرمو پایبن 

هیچی نصف فامیل ما چادراشونو گذاشتن زمین تاحالام ندیدم کسی کاری بهشون داشته باشه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
خب من الان از ۱۱ سالکی همین رویه رو داشتم کلا چادرم برنداشتم و ۹۹ درصد چادری بودم الا ی جاهایی که مج ...

عزیزم من منظورم افرادی که گاهی در شرایط خاص حجاب برمیدارن که نیست 

عرضم اینه که معمولا افرادی که کلا و کلا چادر زمین میزارن و مانتو بلند انتخاب میکنن معمولا رفته رفته پوشش رو تغییر داده و تنگتر و کوتاهترش میکنن البته استثناهایی هم هستن اما خب بیشتر اینجوری هستن 

اگه این بود با حفظ شئونات چه اشکال داره ؟ خیلی هم خوب ولی من یه جور دیگه برداشت کردم 

میترسه چون همه جا چادری بوده ی دفعه ی جا چادر نزنه بهش بگن اووو فلانی چادر نزده اینحا عجب عجیبه و فلان از حرف مردم واهمه داره 😑😑😑

والا😐تو بازار عمرا کیسه بگیرم دستم چادرمم ملی تا میزارمش رو دستم میگیره میکیشه چادرمو پایبن 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍
برات بهترینها رو آرزو دارم عزیزم🌸

💐ممنوون

میشه برام دعا کنی آروم بشم

احساس میکنم گم شدم. نمازم که...

بد اخلاق شدم...

ربطی به چادر ندارها! 

چون خیلی وقته کنار گذاشتم 

اما کلا گم شدم میخام خودمو پیدا کنم

دیگه سر دخترم داد نزنم😢

عزیزم من منظورم افرادی که گاهی در شرایط خاص حجاب برمیدارن که نیست  عرضم اینه که معمولا افرادی ...

میدونم منظورت چیه نمونش رو دیدم بین دوستام ولی اینا جو گیرن😐 تحت تاثیر قرار میگیرن و ۶۰ درصدشدن اصلا از اون اول چادری نبودن به زور خوتواده یا ناحیه بوده یا شهرشون جوش نمیپسندیده  

2706