2733
2734
عنوان

دوستای عزیزم میشه برام دعا کنین؟

109 بازدید | 9 پست

بچه ها من خیلی برای این رابطه صبر و تلاش کردم. خیلی 

تو تاپیکای قبلیم هست. خیلی تلاش کردم تا شرایط ازدواج فراهم بشه. ولی حالا که همه چی بهتر شده رابطه مون افتضاح شده. خیلی خسته ام. خیلی درمونده ام. واقعا نمیدونم چی کار میتونم بکنم.

دلم میخواد نذر کنم ولی نمیدونم چه نذری کنم که در توانم باشه انجام دادنش

میشه برام دعا کنین؟

معمولا اخر قصه های خوش قبلش یه جنگ کوتاه

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر خوب چکار کردی .

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
دختر خوب چکار کردی .

هیچی عزیزم هنوز قهریم

روز تولدش فقط یه پیام دادم تبریک گفتم اونم تشکر کرد همین

حالم بی نهایت بده. تمرکز ندارم واسه انجام دادن کارام و درسم خیلی عقب افتاده. هم استرس درسم دارم هم یه دنیا غصه رو دلمه چون میدونم این رابطه دیگه رابطه نمیشه

2738
هیچی عزیزم هنوز قهریم روز تولدش فقط یه پیام دادم تبریک گفتم اونم تشکر کرد همین حالم بی نهایت بده. ...

چی شد که ایجور شد اخلاقش اینهمه واسش صبر کردی عجب انسان مغروری هست البته دو طرف میتونستی با ی جشن دوتفره تولد اشتی کنین .ولی حرف ی عمر زندگی کسی که لیاقتت رو نداره رو نباید زیاد دورش چرخید همنطور که اون بیخیاله تو هم بزن بیخیالی وزندگیتو کن پیشرفت کن 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
چی شد که ایجور شد اخلاقش اینهمه واسش صبر کردی عجب انسان مغروری هست البته دو طرف میتونستی با ی جشن دو ...

عزیزم آشتی کنم که چی بشه؟ هزار بار قهر و آشتی کردیم. هیچی حل نشد. یه بار واسه همیشه باید یه تصمیم جدی گرفت

من از اینکه بیخیال بود و کاری نمیکرد واسه رابطه ناراحت و بهونه گیر شده بودم اونم بیشتر و بیشتر از من فاصله گرفت