2733
2734
عنوان

ای خدا دیگه دارم دیوونه میشم یعنی همه مثل من بچه دار میشن

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 75 پست
پسرمن ازساعت ۱۱تا۵صبح بکوب درحدکبودی صورت جیغ وگریه یه بچه نوزاد نگورفلاکس بودکباب شدیم چندماه وازسا ...

اره منم به خاطر مریضی  دلم سوخت یکمم  حس کردم زوده  شاید دوماه دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینطوری نگو خدا قهرش میگیره، دلت میاد خدای نکرده یه طوریش بشه؟ مطمئنم تحمل اینکه خار به پاش بره هم ن ...

ایشالله که زودتر خوب شن  دیگه این حرفارم  نزنم که میترکم دکتر خواب آور داده  که راحت شم باز دلم نیومد بدم۰

2731

تو کتاب ریحانه بهشتی اسامی اصحاب کهف هست بنویس بزار زیر سرش

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
نه شیشه گرفت ن پستونک اومده که سرویس کنه 

مثل پسر من تا آخر سه سالگی خودم خوابش کردم ولی دومی پستونک و شیشه گرفت اذیت نشدم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
سلام عزیزم  ببین بچهدی من تا چهارماه شبا بیدار بود نه ک فک کنی روزا میخوابی روزا هم اگه تو روز ...

الهی پسر منم همینه بدون پتو میخوابه ولی خیلی انرژی ذاره دیگه دیوونه شدم 

2738
صبورباش بنظرم ۱۸ماه زودمیگیری خودخداگفته تا۲سال چرازودترحالا من خودم۲۲ماهگی گرفتم  خیلی راحت ...

الهی خدا نگهش  داره خیلی خسته بودم از شیر دادن گفتن زود بگیرم ولی روز دومم  انقدر گریه کردما  حس  میکردم کم گذاشتم براش 

مثل پسر من تا آخر سه سالگی خودم خوابش کردم ولی دومی پستونک و شیشه گرفت اذیت نشدم

خیلی خوبه پستونک  نگرفت  دیگه  رو پا هم  نمیخوابه  فقط با شیر دوروز شیر ندادم اصلا نخوابید

سودا 21 مهر تولد دو سالگیش هست فکر کن دستشویی میرم میاد در دستشویی رو باز میکنه هر چقدر بهش میگم دست ...

مثل پسر من بخدا با خیال راحت دیگه دستشوییم  نمی تونم بکنم چ برسه  به زندگی

2706