2733
2734
عنوان

اگ با بچه شما چنین برخوردی بشه چیکار میکنین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 69 پست
مشکل اینجاس  ک شام نهار صبونه کنار هم هستین و هی همدیگه رو میبینین خیلی طبیعیه این بحث ها ... ...

آره ولی خب مجبوریم دیگ 

ولی میشه ک آدم یکم بفهمه از خودش

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
میگم ک خودم پری شدم نا نداشتم یه چایی بذارم مجبوری رفتم پایین بعد هر می صداش میزدم ک دخترم بیاد پدرش ...

حس میکنم حجم عظیمی از ناراحتیت به خاطر اینه که یه مقدار زمان قاعدگی هورمونا به هم میریزه به خاطر همین خیلی حساس میشی شاید اگر یه موقع دیگه این اتفاق رخ میداد کمتر ناراحت میشدی یا حتی حق میدادی بهشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من تقصیر شوهرتم هست که به خانوادش اجازه میده بهت بی احترامی کنن. اگه شوهرت پشتت باشه هیچی دیگه اهمیت ندارد. فقط قضیه رو با خودش حل کن باهاش حرف بزن بگو ازش توقع داری طرفت باشه و پشتت باشه

دم کردن چایی که هم وقت نمی‌بره هم زحمتش از پله بالا پایین کردن کمتره خونه را مجبوری بمونی ولی حالا ...

اصلا من حریم ندارم 

هر وقت دلش بخواد میره سر یخچال هر چی بخواد بر میداره اصلا نمیگه اینا دارن یا نه

سرشو میندازه میره تو اتاق خوابمون اصلا نمیگه ک شاید لباسی چیزی باشه اتاق خوابمونم در نداره اولا هم ک یهو میاد تو اینقد به شوهرم گفتم تا اون درس شده اصلا حریم ندارررررم یه بار اومده بالا لباس شویی روشن کرده لباسای خودشو شوهرمو شسته لباسای منو گذاشته بیرون اونم همش لباس زیر بوده نمیگم ک چرا واسه منو نشسته چون لباس کم بود گذاشته بودم زیاد بشه ما ک میریم بیرون همش میاد بالا درو باز میذاره سوسک میاد در دستشویی رو باز میذاره چند بار خواستم درو قفل کنم شوهرم نذاشت

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2728
 هر کاری که هرکسی خواست انجام بده و باعث میشد که بچتون اسیب ببینه بهش تذکر بده ینفرو میشناختم ...

منم همینو میخوام شوهرم وقتی پشتم نیس و بهم میتوپه چیکار کنم خیلی بدبختم

مسیولیت بچه هم ۱۰۰ درصد با توست و هم ۱۰۰ درصد باشوهرت، اون به هردلیلی ممکنه کوتاهی کنه( مثلا رودربایستی یا...) ولی تو مادری، کاری که فکر میکنی درسته انجام بده، به حرف کسی( اگر مورد قبولت نیست) گوش نده،

در ضمن الان گه پریودی حساس تر شدی،

اینجور وقتا یه گوش رو در کن یه گوش رو دروازه،

نی نی قشنگت رو عشق است!

بیشتر از این بهم برخورد ک چرا شوهرم اینجوری کرد اگ همین کارو من میکردم ک واویلا میشد ولی چون باباش ب ...

عزیزم رفتار همسرت و پدرش هرت مصداق کودک آزاریه. مخصوصا رفتار همسرت که بچه رو میخواد قربانی یه آدم کهنه پرست کنه

عزیزم پریدی هورمونات به هم ریخته واس همین ناراحتی به خودت برس کاچی درست کن بخور منطقا روش پدرشوهرت ...

درس منم خودم موافقم ک ولی آخه هنوز کوچیکه چند روز پیش پاهاش قارچ گرفته بود طاقت نداشت و همش بهونه میگرفت فکر کن اگ دستش تاول میزد ک دیگ فقط بهونه و گریه هاش واسه منه بدبخت بود اونا ک هیچی اصلا من نگران بی تابی دخترمم

2738
بیشتر از این بهم برخورد ک چرا شوهرم اینجوری کرد اگ همین کارو من میکردم ک واویلا میشد ولی چون باباش ب ...

عزیزم وظیفه تویه بچتو بغل کنی مواظبش باشی هر کی هم هر قندی خورد انگار که بادی بود در هوا. بلایی سرش بیاد خدانکرده میگن پ مادرش کجابود. بعد پیرمردا اختیار خودشونو ندارن اینارو چه تربیت بچه. تازه تو میری خونشون زرت و فرت خونشون بچتم اونجا وله. نمیشه که بشین خونت سنگین باش 

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
پدرشوهرت طرز تادیب وتربیتش قدیمیه  اونم نوه ش رو دوست داره.شمام پریود بودی هورمونت بهم ریخته نا ...

بخدا اعصابم خورده اینقد گریه کردم

شوهرم چند روز پیش دستش یه خراش ریز داشت تا چند روز پدرشوهرم همش میگفت دلم یه جوری شد ناراحت شدم بعد اونوقت انتظار دارن من ناراحت نشم😭😭😭😭

حالا بخاری یکم وحشتناک ولی من خودم خیلی به دخترم سخت نمیگیرم خیلی مواظب اش هم هستم، تا حالا نه جایی ...

خب دست خودم نیس میدونم اگ دستش میسوخت باز همش میگفت وای دلم ریش شد وای عجب کاری بود کردم و... 

اصلا من حریم ندارم  هر وقت دلش بخواد میره سر یخچال هر چی بخواد بر میداره اصلا نمیگه اینا دارن ...

واقعا نمیدونم چی باید گفت تا حالت بهتر بشه

زندگی اینجوری واقعا سخته

نداشتن حریم، آدمو عصبی و معذب میکنه

ولی انگار مجبوری، باید تحمل کنی

پس باید سعی کنی کمتر عذاب بکشی

من سه سالی با خواهر شوهرم توی یه مجتمع بودیم. اونا همکف، ما طبقه سوم

خیلی باهم کار نداشتیم ولی همین که ساعت رفت و آمدمون را چک می‌کرد و به خانوادش خبر میداد منو دیوونه میکرد

حالا ما اومدیم خونه خودمون یه جای دووووور از همه خواهر برادرای همسرم

حاصر شدم از مادر و خواهرم دور باشم ولی از اونا هم دور بشم

حق داری، سخته

ولی  عمر میگذره، سخت هم میگذره، خودت سخت تر نکن

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
عزیزم ادم وقتی پریود میشه بسیار حساس تر از قبل میشه  و یه اتفاق کوچیک رو هزار برابر بزرگ میبین ...

بخدا جلو بخاریمون رو حالت سنگر درست کردم ک دست نزنه 😔😔😔

بیشتر از شوهرم ناراحتم نه حرفی زدم نه چیزی بهم توپید ک چیه با حالت عصبانی با این ک میدونست پری شدم

حس میکنم حجم عظیمی از ناراحتیت به خاطر اینه که یه مقدار زمان قاعدگی هورمونا به هم میریزه به خاطر همی ...

نمیدونم والا بیشتر از شوهرم ناراحتم آخه مطمئنم اگ این کلرو من میکردم هیچی دیگ تا چند وقت همش غر میزد

2706