2733
2739
عنوان

اگ با بچه شما چنین برخوردی بشه چیکار میکنین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 69 پست
واقعا شرایطت سخته خود خدا کمکت کنه بدبختی شوهرت همراهیت نمیکنه و به باباش تذکر نمیده به شوهرا بگو ...

هزار بار بهش گفتم اصلا نمیخواد قبول کنه ک باباش اشتباه میکنه همش میگه نه منظوری نداشت نه تو فکر میکنی نه نه نه نه دیگ خستم کرده این رفتاراش

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسی خدا صبرت بده ولی مقصر اصلی شوهرته

آره میدونم واسه همون بیشتر از شوهرم ناراحتم خدا شاهده تا حالا هم ناراحتیمو نگفتم تازه اینا یکم از گلایه های تو دلم هست اگ بقیشو بگم ک همتون فوشم میدید چرا چیزی بهشون نمیگی....!!!! 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
من بشینم اون میاد میگم ک همش خونه ماست فقط واسه خوابش میره پایین 

اها فک کردم تو میری خونشون. ببخشید 

خب باید حد وحدودی بزاری. آدم میخاد خونش راحت باشه. 🙄 چرا اینجوری آن مردم 

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
اها فک کردم تو میری خونشون. ببخشید  خب باید حد وحدودی بزاری. آدم میخاد خونش راحت باشه. 🙄 چرا ...

حد و حدود نداره آخه 

اعتراض نمیشه بکنم چون از اولش مراعات کردم و هواشونو داشتم میگم ک بعد چند سال یه بار فقط یه بار جواب محترمانه دادم ک دیگ کارشونو تکرار نکنن ناراحت شدن ک چرا بعد اگ حد و حدود بذارم ک هیچی دیگ.... 

خودم کردم ک لعنت بر خودم باد اگ از اولش سفت و سخت بودم الان شاید اینجوری نمیشد

حد و حدود نداره آخه  اعتراض نمیشه بکنم چون از اولش مراعات کردم و هواشونو داشتم میگم ک بعد چند ...

نه بنظرم بجای غر زدن و غصه خوردن و خود خوری واین حرفا باید محترمانه از حقت دفاع کنی عزیزم خیلی به بقیه رو دادی باور کن روی مردم نهایت نداره تاحدی پررو میشن که میبینی تو اتاق خوابم موقع... نشستن نگاه میکنن. آدم باید با پدر مادر خودش هم حد و حدود داشته باشه بنظرم باید از شوهرت با آرامش درخواست کنی یه فکری بکنه بدون اینکه پدرش ناراحت بشه. بگو اگه بابای منم بود دوست نداشتم انقد خونمون باشه و وارد حریم شخصیم بشه. دور هم نشستن و خانواده رو دیدن باید وقتای مشخصی باشه نه 24ساعت طرف خونت باشه آسایش وآزادی تو چاردیواریت ازت بگیره. بنظرم برای شروع براینکه پدرشوهرت ناراحت نشه وقتی اومد خونت موقع ناهار. ناهار ببرین پایین بخورین باهم بعد تنهایی برگردین یا خودتو دخترت برگردین شوهرت بمونه. شام هم همینطور. حالا این پروسه طولانیه ممکن چند ماه طول بکشه ولی حتما ج میده آن شاء الله بدون اختلاف واوقات تلخی مشکلت حل بشه🌹👌

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2738
نه بنظرم بجای غر زدن و غصه خوردن و خود خوری واین حرفا باید محترمانه از حقت دفاع کنی عزیزم خیلی به بق ...

آره چندین بار رفتیم پایین موقع غذا... 

با شوهرمم حرف زدم همش میگه خب بره چی میشه 😳😳😳

بخدا اگ خانواده خودم بودن از همون اول یه جوری برخورد میکردم ک اگ آبم خواستن از خودم اجازه بگیرن... 

میدونی دو سال اول زندگی مشترکمون مجبور بودیم همه با هم تو یه خونه دو خوابه زندگی کنیم بعد دو سال الانم ک تو یه ساختمونیم همش میگم چون از اول تو یه خونه بودیم واسه همون هنوز یکر میکنه اشکال نداره هر کار کرد در صورتی ک دیگ باید بدونن دیگ هر کی زندگی خودشو داره... 

بخدا مشکلم اینا نیس بیاد بره فدای سر دخترم مشکلم و ناراحتیم نوع برخوردشونه این ک تو تربیت و همه چی دخترم نظر میدن این ک شوهرم وابستگی شدید داره به باباش ولی به من میگه به دخترمون وابسته نباش😳😳😳

این ک اگ هر کار خودشون بکنن خوبه ولی همون کارو من انجام بدن بده و باهام برخورد میشه گاهی حس میکنم یه کلفت و کنیز بیشتر نیستم😔😔😔😔😔

میگم ک خودم پری شدم نا نداشتم یه چایی بذارم مجبوری رفتم پایین بعد هر می صداش میزدم ک دخترم بیاد پدرش ...

نا نداشتی زیر گاز روشن کنی ولی نا داشتی از پله ها بری پایین و ..... 

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟