2733
2739
عنوان

😔حالا چیکار کنم

281 بازدید | 9 پست

خانوما بنظرتون من چیکار کنم از تجربه هاتون بگید .نامزدم تا ترکیه بود کلی انرژی داشت کلی هدف داشت کاراشو بکنه بیاد خواستگاریم حالا که تقریبا دوماهه اومده ایران دنبال هیچ کدوم از برنامه هاش نرفته حتی ی گوشی نگرفته همش ب نت اینو اون وصل میشه ...میخواست بره گوشی بگیره خانوادش نذاشتن بره میگن میخوای چیکار...😐تنها کاره مثبتی که کرده باشگاه رفتنه اونم فقط ی هفتس😐..خودش میگه تا میخوام برم جایی مامانم میپرسه کجا میری کی میای چرا میری...خودشم ناراحته از اینکه مثل بچه ها باهاش رفتار میشه....بنظرتون چیکار کنم منتظر بمونم ؟...تا ظهر میخوابه دنبال هیچ کاری نمیره...😔مامانم هر چن روز میپرسه چیشد نمیاد....

میشه بعده اینکه لایکم کردی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرسی❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا لنگ ظهر خوابه بعد توقع هم داره مامانش باهاش مث بچه ها رفتار نکنه؟؟؟

بعد تو منتظری این آدم بیاد برای ازدواج؟؟

چقدر تفکرها سطحی شده

ازدواج فقط شب عروسی نیست خانوم

ازدواج مسئولیته یه فلسفه اس

بیخیالش شید جفتتون

منتظر چیش بمونی؟؟؟کار نداره چه جوری میخواد یه زندگی رو اداره کنه خودشم تا حالا که نمیدونم چند سالشه ...

۳۰سالش.

۳۰سالش.

وای حالا که نه دیگه اصلا ....باور کن تنبلی شوهر بد دردیه شوهر منم خیلی تنبله عذابه برام باز این حداقل سرکارمیره این ۳۰ سالشه هنوز دنبال کار نیس هنوز گوش به حرف مامانشه فک نمیکنم مورد خوبی باشه مگه اینکه عوض شع 

2738
وای حالا که نه دیگه اصلا ....باور کن تنبلی شوهر بد دردیه شوهر منم خیلی تنبله عذابه برام باز این حداق ...

ی نقشه هایی داره .البته داره برنامه ریزی میکنه واس کار...کی بشه نمیدونم...تنبل نیس ترکیه کلی کار میکرد ..ایران اومده اینجوری شده

ی نقشه هایی داره .البته داره برنامه ریزی میکنه واس کار...کی بشه نمیدونم...تنبل نیس ترکیه کلی کار میک ...

نمیدونم شاید خسته شده یا چی😕به هرحال تا کار پیدا نکرده ومطمئن نشدی همیشه حرف مامانش نیس بهش جواب مثبت نده