2733
2734
عنوان

32هفته بارداری و وزن کم جنین

3134 بازدید | 35 پست

کیا ۳۲هفته باردارن وبهشون گفتن جنین ریزه؟

هفته ۳۲رفتم‌سونو جنین۱۸۰0بود گفتن کمه 

نگرانم 

بیان شما هم بگید

کی مثل من بوده و بچه سالم دنیااومده 

و با جه وزنی

من ۳۲ هفته ۱۶۰۰ بود ۳۸ دنیا اومد ۳۷۰۰ 

چرت گفتن جنین ریز هع😐

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگران نباش.

منم بچم ۳۶ هفته با وزن ۲.۱۰۰ بدنیا اومد و کامل و سالم بود خدا رو شکر.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

سلام من دقیقا یادم نیست اما فکر کنم تو هفته ۳۴ نزدیک دو کیلو بود دکتر گفت بخور که وزن بگیره منم کباب و ایستک و آجیل زیاد می‌خوردم سه هفته بعد که به دنیا آمد سه کیلو و صد گرم شده بود 

2740
نگران نباش. منم بچم ۳۶ هفته با وزن ۲.۱۰۰ بدنیا اومد و کامل و سالم بود خدا رو شکر.

اخه میگه شاید محدودیت رشد داخل رحمی داشته باشه 

پراز استرسم 

بچه اولم با وزن 3900دنیااومد

این یکی میگن خیلی ریزه

واقعا؟

اره بابا اینا فقد بلدن ب آدم استرس بدن وزن بچه دوهفته ی اخر زیادتر میشه غذاهای مقوی بخور جون داشته باشی برای زایمان و بعدش ☺️

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
اخه میگه شاید محدودیت رشد داخل رحمی داشته باشه  پراز استرسم  بچه اولم با وزن 3900دنیااوم ...

من اولین بچه ام ۴ کیلو بود ولی این یکی سه کیلو دنیا آمد باهم مقایسه نکن سر بچه ی اول آمادگی جسمی آدم بیشتره و استراحتش بیشتر میشه جنین خوب وزن میگیره

اره بابا اینا فقد بلدن ب آدم استرس بدن وزن بچه دوهفته ی اخر زیادتر میشه غذاهای مقوی بخور جون داشته ب ...

نمیدونین چی کشیدم بخدا 

گفته یه سونو داپلر رنگی دوباره باید برم بررسی بشه 

خدا کنه همه جی خوب پیش بره

2706