2733
2734

ساده ترین مرغ. پیاز خلالی میکنم بدون هیچ روغن و بدون هیچ آبی میریزم کف ماهیتابه مرغا رو روش میچینم نمک فلفل زردچوبه.... با یه کوچولو در حد چند قطره ...خود مرغ و پیاز آب میندازن و میپزن و بعد آبش کشیده میشه اواخر پخت یکم زعفرون میزنم.....محشره....پیازاش مزه ی بهشت میده ..... خیلیییییی سالم و خوشمزه س.... با یکم چیپس تزئینش میکنم واااای

من نه اما مامانم درست می‌کنه...شما تخم مرغ و خرما رو با هم تفت بده مزه بهشت میده اینم ساده و خوشمزه 😋😋😋😋😋معمولا صبحونه ها با گردو میخورم

تیکرتولدمه🌹😍 صبور باش... بهترین چیزها زمانی اتفاق می افته که انتظارش را نداری...🌹😍در روز ۹۹/۹/۹ به آرزوی بزرگم رسیدم خدایا شکرت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیب زمینی نگینی سرخ میکنم میزارم کنار،پیاز داغ درست میکنم گوشت چرخی رو توش تفت میدم،گوجه پوست میکنم توش خورد میکنم نمک و فلفل و زردچوبه میزنم درشو میزارم تا نم نم باهم ببپزه و گوجه له بشه بعدشم سیب زمینی رو اضافه میکنم و سرو میکنم😋😋😋😋

2731

مرغو سرخ کن با آب لیمو و زعفرون و پیاز فراروون بذار بپزه یه ذغال بذار بگیره بذار نیوکاسل استیل بذار روی مرغت بعد بذار روغن سیاه بشه بریز روی ذغال فوری دم کنی بذار خیلی خوش مزه میشه اسمشم مرغ دودیه