2733
2739
عنوان

به نظرتون این پیام هاالکی نیس ؟

337 بازدید | 25 پست

من با یه نفر مشکل داشتم خواهرم بهم گف اس زدم حالشو گرفتم منم الان نگاه میکنم میبینم این چطور حرف زده که اصلا تحویل و اینا نداره  ساعت نداره خودش هم این همه چت کرده باهاش چون  یه برنامه هست که اس ام اس الکی هست من فک میکنم خواهرم با اون برنامه اینا رو هم از زبون خودش نوشته هم از  زبون اون طرف که منو قانع کنه 

خو شطرنجی کردی ما چی بگیم الان😑

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگو از صفحه گوشیش برات فیلم بگیره بفرسته با اسکرین رکوردر

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2731
2738
اسکرین رکوردر برنامه خوده گوشیه یا نه

گوشیای جدید دارن خودشون ولی اگه گوشیت نداره میتونی یه برنامه مشابهش دانلود کنی

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
عزیزم نوشته ها رو نمیگم که تحویل شد هاشو میگم که کنارش یه تحویل شد میفته تو اینا نیفتاده

آها اون... خو بعضی گوشیا همینجورین دفعه دیگه حضوری بگو گوشیتو بده ی لحظه بعدم نگا کن تا خاطرت جمع جمع بشه

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅
2706