2737
2734
نه آزاد پزشکی بخونم

میتونی بخونی البته فک‌کنم دانشکاه فدهنگیان کلا ممنوع کرده اینکخ دانشجوش جای دیکه درس بخونه ی سوال از اموزشتون کن ولی دانشجو دتنشگاهای دیگه میتونه بخونه

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما معلم هستین؟

خودم نه ولی جد و ور جدم معلمن😑😑و تعهدات دانشگاه ف هنگیان یادم یکیش این بود که در دانشگاه های دیگر تحصیل نکرده باشد برای ورودش دیگه همزمان تحصیل کردن رو نمیدونم ولی حتی شماها  برای ارشد گزفتنون دوسال مدرکتونرو اموزش تا ازاد بشه ی سوال بایو کنی قکانینتون لا دانشکاهای دولتی تفاوت دتره اکر دولتی بودی میگفتما برو بخون ولی چون فرهگیان قوانی داره این یکی رو تاحالا جایی ندیدم سوال کن از اموزش دانشکدتون فقط

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
عزیزم، لطفا بهم میگی از کجا میدونی که میشه کنکور داد؟ چون تعهد دادی ایراد نمیگیرن؟

ببین بستگی به اداره محل خدمتت داره بعضی اداره ها قبول میکنن عموی خودم خوند و مشکلی پیش نیومد ولی گفتم روزهای تعطیل و وقت آزادت میتونی بخونی و تایمی که باید تو مدرسه باشی باید تو مدرسه باشی بازم بستگی به اداره داره باهات همکاری کنه یا نه از اداره محل خدمتت سوال کن 

2740
ببین بستگی به اداره محل خدمتت داره بعضی اداره ها قبول میکنن عموی خودم خوند و مشکلی پیش نیومد ولی گفت ...

عموت کنکور سراسری شرکت کرد؟

من می‌خوام مرخصی بدون حقوق بگیرم و کنکور سراسری بدم و اگر پزشکی قبول شدم از آموزش پرورش انصراف بدم و خسارتشو بدم

ببین بستگی به اداره محل خدمتت داره بعضی اداره ها قبول میکنن عموی خودم خوند و مشکلی پیش نیومد ولی گفت ...

میترسم سوال کنم ، بعد بگن این خوشش نمیاد از معلمی، بندازنم بیرون

عموت کنکور سراسری شرکت کرد؟ من می‌خوام مرخصی بدون حقوق بگیرم و کنکور سراسری بدم و اگر پزشکی قبول شد ...

یکسال میتونین مرخصی بدون خقوق بگیرین ولی خوب فکر کنم بابد دلیل قانع کننده ای داشته باشین ان شاالله هرچی به صلاحته بشه عزیزم

مگه حکمتون رو نزدن هنوز؟ نه بابا چه ترسی برای یه سوال که آدم رو نمیندازن بیرون مگه الکیه

گلم ، بازم شما که درستون تمام شده ، ی سوال برام میکنی که ببینی میزارن کنکور بدیم یا نه؟ در کل اجازه میدن ؟