2733
2734
عنوان

جریمه دانشگا

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=157486446]نمیشه نمیتونم دانشگا دیگه ثبت نام کنم مدارک اصلی پیش دانشگاهی و دبیرستانو میخان که ...

یک سالو نیمه گذشته تقریبا من 3ترم خوندم بعد 3ترم گفتم ب قسمت اموزش من میخام انثراف بدم ازدواح کرذم برگه داد اون خانمه پر کرذم گفت برو خودم کاراتو میکنم بعد الان میخام درس بخونم دانشگا جدیدم میگه مدارک اصلیتو میخایم منم شهرستانم پسرخالمو فرستادم دنبال کارام گفتن انصرافش ثبت نشده و 8 ملیون حریمه باید بده ایخدا الان چیکار کنم من تقصیر اون خانم بوده دارم دق میکنم اخه 8 ملیون

اگه دوباره کنکور بدی دولتی قبول شی هزینه رو نمیگیرن،یا کلا دیگ نمیخوای ادامه تحصیل بدی؟اگه نمیخوای بعد ازدواجت کار کنی و یا ادامه تحصیل بدی پس فک نکنم مدرکت هم بعدا زیاد بدرد بخوره میتونی بیخیالش شی

2731
فعلا پرداخت نکن. برو بخش فارغ التحصیلان اعتراض بزن تو جلسه بررسی کنند

خانم مسوول اونجا ب من گفت که برو خودم کاراتو میکنم انصرافتو میزنم الان میگن ثبت نشده تو سیستم جریمشو باید بدی ایخداا

دانشگاه دولتی ؟؟؟؟؟

واقعا ؟؟؟؟

پس من که دانشجوی ارشد دانشگاه پیام نورم به خاطر هزار تا مشکلم روانم داغون شده سمت پایان نامه نرفتم 

یا خدا چقدر میخوان بگیرن

مدرکشوت بخوره تو سرشون

به دردردی هم نمیخوره

حالا انگار کار ریخته

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ
اگه دوباره کنکور بدی دولتی قبول شی هزینه رو نمیگیرن،یا کلا دیگ نمیخوای ادامه تحصیل بدی؟اگه نمیخوای ب ...

من میخام دانشگا ازاد بخونم بدون کنکور.  دانشگا ازاد کارنامه پبش دانسگاهی با 3سال متوسطه اصلی رو میخان.  بعد الان دانشگا دولتیم میگه چون 3ترم حوندی و انصرافت ثبت نشده باید 8 ملیون جریمه بدی اخه این قانونه؟ 8 ملیون چرا؟ اون خانم مسول اونجا گفت برو خودم انصرافتو میزنم حالا میگن ثبتش نکرده تقصیر من چیه

دانشگاه دولتی ؟؟؟؟؟ واقعا ؟؟؟؟ پس من که دانشجوی ارشد دانشگاه پیام نورم به خاطر هزار تا مشکلم روانم ...

ابجی من مدرک نمیخام من فقط کارنامه 3سال دبیزستان و پیش دانشگاهی اصلیمو میخام بهم نمیدن میگن 8ملیون باید بدی اخه انصافه؟اگه ازاد بودم انصرافم میدادم یه چیزی ولی من دولتی بودم 3ترم خوندم چرا 8ملیون اخه

2738
خانم مسوول اونجا ب من گفت که برو خودم کاراتو میکنم انصرافتو میزنم الان میگن ثبت نشده تو سیستم جریمشو ...

یه درخواست بزن اعتراض بده به دفتر امور فارغ التحصیلان و امور مالی و نهایتا دفتر ریاست. حل میشه. 

😍خدایا شکرت
یه درخواست بزن اعتراض بده به دفتر امور فارغ التحصیلان و امور مالی و نهایتا دفتر ریاست. حل میشه.  ...

ابحی این خانوم مسوا زده زیر حرفش گفته من نگفتم کارانو حل میکنم واااای خدا خودش گفت برو خوشبخت شی کاراتو میکنم الان میگن هیچ کاری نشده ثبت نشده من چیکار کنم موندم بخدا 8ملیون از کجا بیارم ؟ چرا اذیت میکنن اعتراض بزنم  بگم چی؟ چیکار کنم اخه میگن هیچ کاریش نمیشه کرد باید 8تمنو کارت بکشی واسمون این کی قانونه

ابحی این خانوم مسوا زده زیر حرفش گفته من نگفتم کارانو حل میکنم واااای خدا خودش گفت برو خوشبخت شی کار ...

ببین تو فرم پر کردی . دقیق تاریخ مراجعه و حل مراجعه و اسم و مشخصات اون خانوم رو در درخواستت بنویس. اینجوری بگو که ایشون گفته نیاز به حضور تو نیست و تو هم بخاطر شغل همسرت مجبور شدی تهران نباشی. اخر درخواست هم تقاضای مساعدت و همکاری و درک شرایطت رو کن. مطمین باش درست میشه. سعی کن اون خانوم هم باهات دشمن نشه. درست میشه عزیز. 

😍خدایا شکرت
من میخام دانشگا ازاد بخونم بدون کنکور.  دانشگا ازاد کارنامه پبش دانسگاهی با 3سال متوسطه اصلی رو ...

اگه انصراف هم میدادی با توجه به واحدای پاس کرده و تعداد ترم در حد ۳ ۴ تومن رو میگرفتن ازت حتما چون اخراج زدن برات شده ۸ تومن،مراحل اداریشو نمیدونم ولی برو اعتراض بزن حتما راهی هست تا اخراج رو پاک کنن و انصراف حساب بشه

اگه انصراف هم میدادی با توجه به واحدای پاس کرده و تعداد ترم در حد ۳ ۴ تومن رو میگرفتن ازت حتما چون ا ...

زدم تو گوگل جریمه دانشگاه میاره ترمی ۲۵۰ هزار نمیدونم اینا چرا ب من میگن 8ملیون اخه کی انصافه من 3ترم خوندم هزینه ثابت شده هم همون ۲۵۰ هزار تومنه واسه کن بابد دو تمن ترمی بدم.  نمیتونم برم مدرسه از تو سیستم مدارک و کارنامه اصلیمو بگیرم؟؟؟ شاید داشته باشن نمیدونم دیونه شدم بخدا انقذ ناراحتم

ببین تو فرم پر کردی . دقیق تاریخ مراجعه و حل مراجعه و اسم و مشخصات اون خانوم رو در درخواستت بنویس. ا ...

اره ابجی فرم پر کردم دادم بهش حالا میگه هیچ فرمی ب من ندادی. میگه من اصلا یادم نمیاد کی گفتم کار تورو حل میکنم؟ حالا موندم چرا زده زیر حرفش گفت خودم کاراتو انجام میدم الان زده زیرش انصرافم ثبت نشده حالا میخان 8تمن واریز کنم اخه من کجا دارم 8 تمن بدم خدایا انقد میترسم حل نشه میترسم بهم پس ندن مدارکمو 

اگه انصراف هم میدادی با توجه به واحدای پاس کرده و تعداد ترم در حد ۳ ۴ تومن رو میگرفتن ازت حتما چون ا ...

شده تا حالا مدارک کسیو بهش پس ندن؟ همون دانشگا بمونه؟ اخه واسه چی میخانش؟ اگه حتی نداشته باشیم پولو بدیم قسط بندی میکنن برام؟

2706