2733
2739

سلام مامانا من شش هفته ام صورتم قبل بارداری روزای پریود خیلی جوش میزد قسمت چانه و دور لب حالا که حامله ام هنوز هم جوش های ناحیه چانه و لب هستن به خدا بس دردناکن خسته شدم. خیلی هم بزرگ و چرکین چون باردارم داروهای شیمیایی هم دکترم گفته نزنم واقعا موندم چه کنم شوهرم هم همش میگه خیلی بد شده صورتت چرا اینجور شدی و بیشتر ناراحتم میکنه.چه کارشون کنم میگن این ناحیه جوش بزنه هورمونیه. ولی من دکتر پوست هم رفتم و گفت مال من هورمونی نیست چون پریودم منظم بود و رشد موی مردانه هم نداشتم و دکتر بهم یه عالمه دارو و ژل و فوم و کرم داد بزنم ولی حالا باردارم نمیتونم استفاده کنم مضره

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین منم زدم بزرگ افتضاح بخور گلاب بده پاکسازی پوست یه تونر پوست چرب بزن خیار بزن گرمی نخور بره ماهت بالاتر خوب میشه

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝
2728
اینا جوش هورمونی هستن ...سعی کن گرمی نخوری به دکترت هم بگو

وای گفتم فقط گفت داروهای پوستت را قطع کن دیگه نزن همین😭😭

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
ب شوهرت بگو اگ میدونستم اینا چی هستن نمیذاشتم بزنه ب صورتم اخه مگه دست توئه  منم برا پریودی پ ...

تازه از من دردناکم هست 😪

ببین منم زدم بزرگ افتضاح بخور گلاب بده پاکسازی پوست یه تونر پوست چرب بزن خیار بزن گرمی نخور بره ماهت ...

الان منو ببینی خنده ات میگیره بس جوش زدم شبیه گودزیلا شدم

2738