2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فلر

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
2738
وای خدااااااا کولرم با دختر😩😣

نه بابا چخبره دیگه 😑😑😑

من خودم راضی نیستم بابام ایقدر واسه زندگی من خرج کنه 

سنگین ترین وسیله که خریدم لباسشویی بود ظرفشویی گفتم نامزدم بخره 

والا ما بش میگیم کولر دو تیکه باکلاسا نمیدونم چی بش میگن 😂😂

کولر گازی؟ آبی؟ 

من فقط اینو میشناسن

بخدا اگه قرار بود کولر هم با دختر باشه من با خودم ازدواج میکردم، آخه همه چی با خودمون بود

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....

[QUOTE=157479696]کولر گازی؟ آبی؟  من فقط اینو میشناسن بخدا اگه قرار بود کولر هم با دختر باشه من با خودم ازدواج ...[/QUOTE

گازی

نه بابا عزیزممممم چرا همچی با تو باشه 

تو این گرونی به نظرم بایددرک کنیم همدیگه رو حتما نباید 100% خونمون کامل باشه ضروریارو بخریم بعدا تو زندگی بقیشو کامل میکنیم 😘