2737
2739
عنوان

دیگه واقعاناامیدشدم 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ی کرم دارم میزنم3.4ساله.به قدری پوستمو ازاین رو به اون رو کرد کلی از فک و فامیلامم  دیدن و خریدن.

الان همه فک میکنن دارم تبلیغ میکنم.نه والا.هم ضدلک هم کلاژنساز.ژل حلزون ورویال وروغن شترمرغ داره. کلی خاصیت دارم. من راضیم. حالا شمافکر کنین تبلیغه😁😂

ی خانوم شاد و مثبت😄عاشق خودمم😄خدایاشکرت که منو،من آفریدی.😃جذذذاب،گوله نمک،شیرین،خواستنی،توبهترینی،توبهترینی😆😆😆
من ی کرم خریدم شهر خودمون فقط هست سر یک ماه پوستم صاف شد الان هفته ای یک باز ازش میزنم معجزه میکنه ...

کرمای ترکیبی منظورته.دکتر بهت داد یا از عطاری گرفتی؟لایه برداری میکنه؟میشه پیجشو بذاری ممنونم

2728
اهل استفاده ازاین کرم های ترکیبی وشیمیایی نیستم اینجاهم زیادهست قطع کنی پوست بدترمیشه

ن عزیزم من  ۷ ماهه قطع کردم اگر جوش بزنم ازش استفاده میکنم اینم طبیعیه قشنگ بوش میکنی مشخص میشه ی سری از ادویه ها داخلشن

در تاریخ۹۹/۹/۹ به آرزوهام رسیدم😍❤
کرمای ترکیبی منظورته.دکتر بهت داد یا از عطاری گرفتی؟لایه برداری میکنه؟میشه پیجشو بذاری ممنونم

ی خانمی میسازه چندین ساله روش تحقیق کرده مدرک تاییدیه از کره جنوبی هم داره 

golbarg.beautysalon

در تاریخ۹۹/۹/۹ به آرزوهام رسیدم😍❤
2738
نمیشناسم عزیزم کنار دکتر رفتن باید رواین مرتب برای رسیدگی به پوستت داشته باشی

مثلا چی تغدیه که خیلی رعایت میکنم 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا